صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران:

استفاده از خرد جمعی برای چابکی عملیاتی در شرایط اضطراری

استفاده از خرد جمعی توسط مدیران و کارشناسان حوزه گازرسانی، موجب خدمت رسانی و چابکی عملیاتی در شرایط گوناگون می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ناصر علوی شهری، مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران در نشست هماهنگی شرکت های گاز معین که به میزبانی شرکت گاز استان خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه هم افزایی افکار و استفاده از خرد جمعی برای چابکی عملیاتی در شرایط اضطراری است.

وی افزود: مدیران شرکت های گاز معین هراندازه شناخت بیشتری نسبت به شرایط و مشکلات یکدیگر داشته باشند، در موقعیت های اضطراری با آمادگی بیشتر وارد بحران شده و می توانند با استفاده از ظرفیت‌ها و داشته‌های یکدیگر، زمینه خدمت رسانی بهتر به شهروندان را فراهم کنند.

مدیرمنطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران، نحوه تعامل شرکت های گاز خراسان شمالی، جنوبی و رضوی با این منطقه را مثبت ارزیابی کرد و افزود: تعامل بسیار خوبی داریم؛ خوشبختانه ارتباطات چه در سطح مدیریتی و کارشناسی عالی و خوب است.

وی اضافه کرد: بی‌شک زمینه خدمت‌رسانی و افزایش رضایتمندی اجتماعی در گرو درک متقابل و تفاهم بین سازمان‌های همسو است. برای مثال اگر کمبود گازی در کل فرایند کشور وجود دارد، انتظار داریم تا همه مدیران نسبت به این موضوع حساس بوده و در مصرف کلان همکاری کنند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/10/09 - ١٢:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 377