صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدير منطقه هفت عمليات انتقال­ گاز ايران:

انتقال 30 ميليارد مترمكعب گاز از سوي منطقه هفت عمليات انتقال­ گاز ايران در سال گذشته

سال گذشته حدود 30 میلیارد مترمکعب گاز از منطقه هفت عمليات انتقال ­گاز ايران منتقل شده و حدود 5 هزار کیلومتر پیگرانی و 3660 کیلومتر نشت یابی صورت پذیرفته است.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، امين عبادي مدير منطقه هفت عمليات انتقال­ گاز ايران در حاشيه بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز ،پالایش و پتروشیمی با بيان اين مطلب اظهار داشت: اين منطقه در راستاي تحقق شعار سال گذشته، همكاري و تعاملات گسترده اي را با شرکت های داخلی در جهت تامین اقلام مورد نیاز تعمیرات اساسی داشته كه در اين راستا با بیش از 10 شرکت داخلی که از شرکت های توانمند و دانش بنیان بوده اند، همکاری های موثری صورت پذیرفته است.

عبادي ادامه داد: منطقه 7 عملیات انتقال گاز ایران علاوه بر صادرات گاز، صادرات خدمات فنی و مهندسی را نیز در برنامه سال 98 خود دارد.

وي در پایان اظهار داشت: خودكفايي در زمينه ساخت تعداد 165 قلم كالا با منشاء خارجي و تامين تعداد 467 قلم كالا به مقدار 30 هزار عدد از كالاهاي مازاد شركت هاي تابعه ملي گاز و مناطق عمليات انتقال به منظور بهره مندی هر چه بیشتر از کالاهای داخلی و عدم وابستگی به واردات کالاهای خارجی ازجمله اقدامات این شرکت در سال گذشته است که در جهت تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی و صرفه جویی های اقتصادی، صورت پذیرفته است.

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/12 - ١٢:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1351