صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

صرفه جویی 2 هزار کیلو وات برق از سوی منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران

شرکت توزیع نیروی برق فارس وابسته به وزارت نیرو از منطقه 5 عملیات انتقال گاز ایران به دلیل همکاری در پروژه‌های کاهش پیک بار تابستان سال 1397 تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیر منطقه 5 عملیات انتقال گاز ایران با اعلام این خبر افزود: این منطقه در تابستان 1397 با مشارکت در پروژه های کاهش پیک بار از طریق طرح های تعطیلات و تعمیرات، ذخیره عملیاتی و مولد خود تامین، توانسته حدود 2000 کیلووات کاهش بار به همراه داشته باشد.

ولی الله فرخی با اشاره به بیشترین میزان کاهش بار در منطقه، تصریح کرد: تاسیسات تقویت فشار گاز جهرم با 1267 کیلووات کاهش بار در رتبه نخست و تاسیسات خنج با 338 کیلووات در رتبه بعد قرار دارد.

وی ادامه داد: همچنین تاسیسات آباده، صفاشهر، فراشبند، نورآباد و خاوران نیز با تلاش واحد تحلیل سیستم ها و مدیریت انرژی در این پروژه همکاری داشته اند.

فرخی خاطر نشان کرد: براساس تعاملات موجود بین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس و منطقه پنج عملیات انتقال گاز امید است در تابستان سال 1398 شاهد همکاری های بیشتری در تامین برق پایدار تاسیسات و مشارکت در کاهش پیک بار باشیم.

وی در پایان از همکارانی که با ارایه نظرات و اقدامات سازنده، منطقه 5 عملیات انتقال گاز ایران را در همکاری با پروژه‌های کاهش پیک بار یاری رسانده اند، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/17 - ١٢:٣٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 662