صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز ایران در دیدار با اعضای کمیته سلامت بخش مرکزی شهرستان مشهد تأکید کرد:

لزوم حفظ و صیانت از خطوط انتقال گاز در راستای افزایش پایداری انتقال گاز

با هدف صیانت از خطوط انتقال گاز و حریم آن، همکاری های منطقه 4 عملیات انتقال گاز و مقام های محلی شهرستان مشهد در استان خراسان رضوی گسترش می یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران و هیات همراه در نشست مشترک با بخشدار و اعضای کمیته سلامت بخش مرکزی شهرستان مشهد که با هدف پاکسازی و رفع تجاوز به حریم خطوط انتقال گاز برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: خطوط انتقال گاز، سرمایه های ملی کشور محسوب می شوند که علاوه بر تامین انرژی، در ارتباطات فرامرزی نیز، نقشی تعیین کننده دارند.

 ناصر علوی شهری با تاکید بر لزوم حفظ و صیانت از این سرمایه ملی تصریح کرد: با صیانت از خطوط انتقال گاز و نگهداری مطمئن آنها، پایداری انتقال گاز نیز افزایش می یابد.

 وی با بیان این که حفظ حریم خطوط لوله و جلوگیری از تجاوز به حریم، حضور به موقع متخصصان را در مسیرهای آن، به منظور تعمیر یا تست خطوط تسهیل خواهد کرد، اظهار داشت: تأمین حداقل ایمنی، همچنین سلامتی ساکنان دوسوی خطوط انتقال گاز، نکته دیگری است که در پی حفظ حریم بروز و ظهور خواهد کرد.

مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران یادآور شد: تکرار این نشست ها در رفع موانع، ارائه خدمات بیشتر و ارتباطات میان سازمانی از سوی این نهاد نقش بسزایی خواهد داشت.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/21 - ١١:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 658