صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي:

نيروي انساني بزرگترين سرمايه مجتمع گازی پارس جنوبی است

مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي در نشست تخصصي بررسي برنامه هاي مديريت منابع انساني مجتمع در سال 1400 گفت: اكنون 80 درصد گاز كشور وابسته به محصول تلاش و فعاليت ما در مجتمع عظيم گاز پارس جنوبي مي باشد و مديران و كاركنان بايد با تمام تلاش و هوشياري كامل گام بردارند.

به گزارش شركت ملی گاز ایران، هادي هاشم زاده فرهنگ در این نشست تخصصي كه با حضور مديران و رؤساي منابع انساني و مديران ستادي برگزار شد، با بیان این مطلب، عنوان كرد: ما بايد بدانيم در كجا مشغول به فعاليت هستيم و اين فعاليت و كار ما چه تاثيراتي در پيشرفت و شكوفايي كشور دارد.

وي افزود: اكنون 80 درصد گاز مورد نياز كشور وابسته به تلاش و فعاليت ما در مجتمع عظيم گاز پارس جنوبي است و بايد با تمام تلاش، مجاهدت و هوشياري كامل در تمام زمينه‌ها گامل برداريم و اجازه سهل انگاري و ساده انگاري نداشته باشيم.

مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي با بيان اينكه نيروهاي انساني بزرگترين سرمايه هاي مجتمع مي‌باشند، تصريح كرد: يك اتفاق و موفقيت در يك سازمان به دست نمي‌آيد مگر به دست سرمايه هاي انساني و اين چيزي ا‌ست كه همه ما به آن پايبند هستيم و اگر قرار است اقدامات خوب و شايسته در اين مجموعه بزرگ محقق شود، حتماً در سايه همگرايي، همدلي و كار گروهي در حوزه منابع انساني انجام مي شود و موجبات شكوفايي و رشد را بوجود مي آورد.

فرهنگ ادامه داد: در تحقق مديريت خوب در این مجتمع، اين اطمينان خاطر را به شما بدهم كه من و تمامي اعضاي هيأت‌مديره و مجموعه ستادي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي بالاترين حمايت را از برنامه هاي منابع انساني مجتمع داشته باشيم و در اين مورد هيچ ترديدي نداشته باشيد.

وي افزود: پياده سازي نظام انتقادات در سازمان بزرگي همچون مجتمع گاز پارس جنوبي مي تواند رويكردي باشد كه در صورت پیاده‌سازی شایسته، بتوانيم يك روح نشاط و شادابي در سازمان بوجود آوریم.

فرهنگ گفت: اقدامات و برنامه‌ها در سال 1400 بايد به طور شايسته و دقيق پياده‌سازي و عملي شود و تمامي كاركنان و مديران با تلاش و همدلي موانع را برطرف کرده و در حوزه منابع انساني با آموزش هاي لازم اين مسير سخت را پشت سر بگذاريم.

مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي در پایان، درباره شعار سال اظهار کرد: با توجه به نام‌گذاری سال جدید به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»، ما نیز باید همسو با تحقق شعار سال برنامه‌های مهم و ویژه‌ای را مشخص، پیگیری و در طول سال دنبال کنیم.

 

 

 

منبع: روابط عمومی شركت مجتمع گاز پارس جنوبي

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/18 - ١٥:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 955
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: