صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رئیس بازرسی فنی شرکت ملّی گاز ایران در بازدید از شرکت گاز استان ایلام:

بانک اطلاعاتی بازرسان فنی شرکت ملی گاز ایران آماده سازی می شود

بازرسی فنی مسئول و متولی کیفیت سلامت تجهیزات، پایداری تولید، جلوگیری از نصب کالای غیر استاندارد و استفاده از توان داخلی و کنترل کیفی کالا در زمینه های مختلف است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدی علیپور لیلی، رئیس بازرسی فنی شرکت ملّی گاز ایران در جلسه استقرار سیستم‌های مدیریت دارایی فیزیکی شرکت گاز استان ایلام، با بیان این مطلب، افزود: امور بازرسی فنی متولی مدیریت دارایی فیزیکی شرکت ملّی گاز ایران بوده و انجام بازرسی‌های فنی، یکی از مأموریت‌های این امور است.

وی با بیان این که در همه زمینه ها کیفیت و استاندارد بودن از زمان اجرای پروژه، بازرسی های ادواری و تعمیرات شروع شده و این مجموعه متولی کیفیت و سیاست‌گذاری مسائل کیفی است، اظهار داشت: برنامه‌ریزی، دستورالعمل‌ها، روش اجرایی و غیره در شرکت‌های تابعه جاری شده و در سایه همدلی و هماهنگی همه کارکنان، ما شاهد کیفیت انجام کار در همه زمینه ها هستیم.

رئیس بازرسی فنی شرکت ملّی گاز ایران از آماده سازی بانک اطلاعاتی بازرسان در این شرکت خبر داد و تصریح کرد: با اقدامات انجام شده، تلاش می شود بانک بازرسان در این مجموعه تعریف و از ورود افراد غیرتخصصی جلوگیری و زمینه‌ای فراهم شود که افراد با تخصص و دارای تجربه به این موضوع مهم، ورود کنند.

علیپور لیلی با بیان اینکه ممیزی دوره ای شرکت های تابعه شرکت ملّی گاز ایران در حال انجام است، تصریح کرد: به یقین در این ممیزی، مشکلات ادوار گذشته بررسی و سیاست های جدید بازنگری خواهد شد تا شاهد کیفیت خوب در همه زمینه ها باشیم.

وی از استقرار سیستم مدیریت دارایی فیزیکی در مجموعه شرکت ملّی گاز ایران خبر داد و خاطرنشان کرد: برای استقرار این موضوع، نیازمند همکاری همه شرکت‌های تابعه هستیم و انتظار داریم مدیریت ها فعال و بصورت پیشرو عمل کنند.

علیپور لیلی با اشاره به اینکه این سازمان، دارایی محور است و همه ما در خدمت حفظ دارایی‌های فیزیکی هستیم، خاطرنشان کرد: با استقرار این سیستم، "هزینه، ریسک، عملکرد،" بالانس و مدیریت می شود.

در ادامه این جلسه، مدیر بهره برداری و جانشین مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام ضمن استقبال از استقرار سیستم مدیریت دارایی فیزیکی گفت: در شرکت گاز استان ایلام با انتصاب اعضای کمیته و انجام خودارزیابی مدیریت دارایی‌های فیزیکی، زمینه استقرار این موضوع و تحقق اهداف متعالی شرکت ملّی گاز در راستای حفاظت و صیانت از اموال و تأسیسات فراهم شده است.

محمود کشاورز ضمن ارائه گزارش عملکرد کلی شرکت، افزود: بازرسی مستمر و روزانه تأسیسات، استفاده از نرم افزار آنلاین نشت‌یابی و پایش آن‌ها، بازرسی فنی کالاهای خریداری شده، اخذ گواهینامه و استانداردهای تجهیزات از برنامه‌های اجرایی مستمر واحد بازرسی فنی این شرکت محسوب می‌شود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/09 - ١٤:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1141
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: