صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد خبرداد:

رشد 26 درصدی تزریق گاز به مخزن ذخیره سازی شوریجه در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از رشد 26 درصدی تزریق گاز طبیعی به مخزن ذخیره سازی شوریجه در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمجید منبتی در حاشیه نشست مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد که در سالن کنفرانس شهید باهنر ساختمان ستاد برگزار شد، با اعلام این خبر، افزود: طی سال 99 بیش از 15 میلیارد مترمکعب گاز دریافت و پالایش شده که نسبت به سال قبل آن (سال 98)، حدود 60 میلیون متر مکعب افزایش داشته است.

وی ادامه داد: میزان تزریق گاز به مخزن ذخیره سازی در فصل های گرم سال 99، حدود یک میلیارد و 900 میلیون مترمکعب بوده که نسبت به سال 98، رشدی 26 درصدی داشته است.

منبتی تصریح کرد: میزان برداشت و تولید گاز در تاسیسات ذخیره سازی شوریجه نیز در سال 99 به میزان یک میلیارد و 800 میلیون مترمکعب بوده که نسبت به سال قبل آن، حدود 80 میلیون متر مکعب افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد خاطر نشان کرد: همچنین در سال 1399 بیش از 480 هزار تن گوگرد تولید شده که بخشی از آن، در تاسیسات گرانول سازی به گوگرد پاستیل و کود گوگرد بنتونیتی تبدیل شده و بخش دیگری از آن به صورت گوگرد مذاب و کلوخه به بازار مصرف عرضه شده است.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/26 - ١٤:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1181
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: