صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رئیس HSE پالایشگاه گاز ایلام خبر داد:

آغاز واکسیناسیون کارکنان پالایشگاه گاز ایلام برای مقابله با کرونا

رئیس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و مدیریت شرایط اضطراری و پدافند غیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام و بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور، واکسیناسیون کارکنان شاغل در پالایشگاه گاز ایلام برای مقابله با بیماری کرونا آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی سلیمانی افزود: به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا و به منظور صیانت از سلامتی نیروی انسانی بعنوان ارزشمندترین سرمایه های سازمان و همچنین تداوم تولید پایدار، با پیگیری‌های صورت گرفته از طرف اداره HSE شرکت پالایش گاز ایلام و نماینده بهداشت و درمان صنعت نفت غرب کشور و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان، واکسیناسیون برای تمامی پرسنل شاغل در این پالایشگاه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه پالایشگاه گاز ایلام تنها شرکت پالایشی در حوزه گاز در غرب کشور است که نقش آن برای فصول سرد سال بیشتر نمایان می شود، اظهار داشت: انجام واکسیناسیون کارکنان به منظور پیشگیری از ابتلای کارکنان به بیماری کرونا برای فصول پائیز و زمستان در کنار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از اهمیت بسزائی برخوردار است.

سلیمانی تصریح کرد: به منظور انجام واکسیناسیون کارکنان جلسات متعددی با حضور مدیران دانشگاه علوم پزشکی ایلام، شبکه بهداشت شهرستان چوار و فرماندار شهرستان چوار برای در اولویت قراردادن واکسیناسیون کارکنان پالایشگاه گاز ایلام با توجه به نقش تولید پایدار گاز برگزار شده است.

رئیس HSE شرکت پالایش گاز ایلام خاطرنشان کرد: تاکنون برای بیش از ۲۰۰ نفر از همکاران دوز اول واکسن تزریق شده است و تزریق دوز اول برای سایر همکاران در روزهای آینده انجام خواهد شد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/13 - ١٤:٣١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 317
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: