صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

سرپرست شرکت گاز استان مازندران خبر داد:

اجرای بالغ بر 121 کیلومتر شبکه گاز در مازندران طی چهار ماهه نخست امسال

با انجام عملیات شبکه گذاری در چهار ماهه نخست سال 1400، بالغ بر 121 کیلومتر به مجموع خطوط شبکه تغذیه و توزیع گاز در مازندران افزوده شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مقدم بیگلریان سرپرست شرکت گاز استان مازندران در جلسه کنترل پروژه ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: 80 درصد از مجموع عملیات شبکه گذاری گاز طی امسال، متعلق به مناطق روستایی استان است که نشان از توجه ویژه شرکت ملی گاز ایران به برخورداری همه نقاط استان از نعمت گاز طبیعی دارد.

وی افزود: هم اکنون مجموع طول شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان به بیش از 21 هزار و 30 کیلومتر افزایش یافته است.

بیگلریان همچنین از نصب بالغ بر 6 هزار و 650 انشعاب جدید گاز در چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد افزایش داشته است.

سرپرست شرکت گاز استان مازندران بیان کرد: با اجرای این عملیات در چهار ماهه اول سال جاری، تعداد علمک های گاز در سطح استان به بیش از 820 هزار انشعاب رسیده است.

وی گفت: با اجرای عملیات شبکه گذاری و نصب انشعابات گاز در چهار ماهه امسال، 10 هزار و 670 مشترک جدید به جمع مصرف کنندگان گاز طبیعی در استان مازندران افزوده شده است.

بیگلریان در خاتمه ضمن تشکر از همکاران پرتلاش شرکت گاز استان، از همه مصرف کنندگان گاز طبیعی به ویژه مشترکین جدید درخواست کرد تا ضمن بررسی مستمر تجهیزات گاز و استفاده از وسایل گازسوز استاندارد، نکات ایمنی گاز طبیعی را رعایت کنند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/05/06 - ١٣:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 398
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: