صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در بازدید از تاسیسات گاز آذربایجان شرقی و منطقه 8 عملیات انتقال گاز:

وظیفه خطیر حراست، صیانت و نگهداری از تاسیسات گازی است

بدون شک تاسیسات گازی بسیار حائز اهمیت بوده و صیانت و نگهداری از آن وظیفه خطیری است که کارکنان حراست آن را به نحو احسن انجام می دهند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین علیزاده، رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در بازدید سه روزه از استان آذربایجان شرقی، ادارات و نواحی شرکت گاز استان و منطقه 8 عملیات انتقال گاز، با بیان این مطلب، ضمن تشکر از زحمات و تلاش های مسئولین و کارکنان، اظهار داشت: انجام کار در مناطق عملیاتی حوزه‌های گازی کشور، آن هم در جاده‌های صعب العبور و در شرایط سخت آب و هوایی، یک حرکت جهادی در راستای اعتلای عزت ایران اسلامی است که خوشبختانه تا امروز کارکنان صنعت گاز در تمامی این زمینه‌ها، موفق عمل کرده‌اند.

وی ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان حراست شرکت گاز استان آذربایجان شرقی و منطقه 8 عملیات انتقال گاز ادامه داد: در شرایط حساس کنونی، کارکنان حراست، چشم بیدار و ذهن آگاه صنعت نفت و گاز بوده و باید بیش از پیش جهت اعتلای مجموعه تلاش کنند.

علیزاده تأکید کرد: حراست در هر سازمان، تافته‌ای جدابافته از سیستم نیست و در جهت رسیدن به تولید پایدار، همگام با دیگر دست‌اندرکاران، محیط امنی را برای کارکنان ایجاد می‌کند.

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در پایان، با بیان این که رضایتمندی ارباب رجوع در سازمان همیشه باید در اولویت قرار گیرد، گفت: از این رو، حراست سازمان به منظور سالم‌سازی محیط، ایجاد آرامش و بستر مساعد برای فعالیت‌های کارکنان، تمام تلاش خود را به‌کار خواهد گرفت.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/05/06 - ١١:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1132
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1400/05/06 23:18
0
0
از زحمات آقای علیزاده واقعا سپاسگزاریم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: