صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

در منطقه 10 عملیات انتقال گاز صورت گرفت؛

انتقال بیش از 243 میلیارد مترمکعب گاز در سال 99 از منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز

سرپرست منطقه 10 عملیات انتقال گاز از انتقال بیش از 243 میلیارد مترمکعب گاز و تحقق برنامه های عملیاتی این منطقه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی نصیحت کن ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی کارکنان، گفت: منطقه 10 عملیات انتقال گاز برای بهبود مستمر فعالیت‌ها و تحقق اهداف از پیش تعیین شده، توانست دستاوردهای بسیاری را در زمینه  انتقال مستمر و پایدار گاز برای شرکت انتقال گاز ایران داشته باشد. 

وی افزود: سال گذشته علی رغم محدودیت های بیماری کرونا،  توانستیم با بهره گیری از نیروهای متخصص و جوانان خلاق بیش از 243 میلیارد استاندارد مترمکعب گاز را ازطریق خطوط لوله فشارقوی به سرتاسر کشور انتقال دهیم که با رشد 6.3 درصدی حجم انتقال گاز همراه بوده است.

نصیحت کن تصریح کرد: این منطقه در حوزه مسئولیت های اجتماعی به عنوان یکی از ارزش های سازمانی، برای توسعه شبکه گازرسانی به روستاهای کم برخوردار نیز پیشرو بوده، بطوری که در سال 99 با انجام عملیات انشعاب گیری گرم از خط لوله چهارم سراسری، شرایط لازم برای گازرسانی به روستاهای خلیلی، فداغ و عماد شهر شهرستان لار و گراش (توابع استان فارس) را فراهم آورده است.

سرپرست منطقه 10 عملیات انتقال گاز در ادامه، به تحقق برنامه های توسعه ای شبکه انتقال گاز نیز اشاره کرد و گفت: عملیات برشکاری خط لوله 56 اینچ جهت انشعاب جزیره کیش از برنامه های مهم عملیاتی این منطقه در سال گذشته بود که خوشبختانه این مورد نیز انجام گرفت.

به گفته وی، درسال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید؛ پشتیبانی و مانع زدایی نام گذاری شده است، باید با تلاش و انجام برنامه های عملیاتی تدوین شده، رفع موانع تداوم انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی را با جدیت پیگیری کنیم.

 

 

منبع: روابط عمومی منطقه 10 عملیات انتقال گاز

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/27 - ١٢:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 357
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: