صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

سرپرست منطقه ده عملیات انتقال گاز تأکید کرد:

ارتقای سطح فعالیت ها با محوریت مدیریت دانش

سرپرست منطقه ده عملیات انتقال گاز ضمن گرامیداشت دوازدهین سالروز تاسیس این منطقه، بر ارتقای سطح فعالیت ها با محوریت مدیریت دانش به منظور دسترسی به سازمانی چابک و توانمند تر تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،، علی نصیحت کن سرپرست منطقه امروز(شنبه2مردادماه)همزمان با فرارسیدن دوازدهمین سالروزتاسیس منطقه ده عملیات انتقال گاز ضمن گرامیداشت این مهم، اظهارکرد: با توجه به گذشت 12 سال از تاسیس و شکل گیری منطقه، اقدام های موثری در حوزه چابک سازی، روزآمدی و تعالی سازمانی به ثبت رسیده است.

وی درادامه به انجام پروژه های عملیاتی در حوزه شبکه خطوط لوله با هدف حفظ،نگه داشت، انتقال ایمن و پایدار گاز اشاره کرد و گفت: این منطقه از ابتدای تاسیس تاکنون برنامه های عملیاتی مربوط به شبکه خطوط لوله و طرح های توسعه ای به ویژه اتصال فازهای پالایشگاهی پارس جنوبی به خط لوله های سراسری را برعهده داشته وخوشبختانه علاوه براجرای دقیق وایمن پروژه ها، با بخش های خصوصی و سایر مناطق عملیاتی نیز تعامل وهمکاری مناسبی داشته است.

نصیحت کن خاطرنشان کرد: این منطقه همسو با فعالیت های سازمانی وبرنامه های تعریف شده خود، درراستای برپایی هرچه بیشترتوجه به مقوله آموزش و همچنین مسئولیت های اجتماعی را نیزسرفصل امورقرارداده وهمه تلاش خود را برای جلب رضایتمندی بیشتر به کارخواهد گرفت.

وی درادامه برارتقای سطح فعالیت ها با محوریت مدیریت دانش، فرایند نگری و آموزش منابع انسانی درمسیر دسترسی به سازمانی چابک و توانمند تر تاکید کرد. 

 

منبع: روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/05/05 - ١١:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 386
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: