صفحه اصلی > خبرها > نمايشگاه‌ 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان:

شعار بومی سازی و خودکفایی در شرکت گاز استان گلستان عینیت یافته است

بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی محل تعامل عرضه کنندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات در حوزه صنعت نفت و گاز است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی طالبی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب اظهار کرد: تمامی اقلام، کالاها و تجهیزات تخصصی شرکت گاز استان گلستان حاصل تلاش و تولید صنعتگران ایرانی بوده و ما شعار بومی سازی و خودکفایی در صنعت نفت و گاز را عینیت بخشیدیم.

وی در ادامه سخنان خود به توسعه گازرسانی در سطح استان گلستان اشاره کرد و گفت: بیش از ۹۸ درصد جمعیت شهری و روستایی استان از گاز برخوردار هستند و در بخش صنایع بزرگ و صنایع تبدیلی کشاورزی و دامپروری نیز ضریب گاز نفوذ خوبی پیدا کرد‌ه و اکثر واحدهای صنعتی که می‌توانستند از تخفیف‌ها و یارانه‌های مصوب شورای اقتصاد بهره‌مند شوند از آن منتفع شده‌اند.

به گفته طالبی، در آینده نزدیک روستای قابل گازدار شدن از این نعمت خدایی بهره‌مند می شوند.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسئولیت های اجتماعی در شرکت گاز استان گلستان بیان کرد: در این زمینه کارهای بسیار ارزشمندی صورت گرفته که تعامل با کمیته امداد امام خمینی و تفاهم با سازمان نظام مهندسی ساختمان و انجمن صنفی پیمانکاران برای گازرسانی رایگان به ۱۳۰۰ خانوار بی‌بضاعت نمونه ای از انجام این امر مهم است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/07 - ١٤:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3858
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: