صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

پیاده سازی سیستم مدیریت دانش در شرکت انتقال گاز ایران

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از استقرار نظام جامع مدیریت دانش با رویکرد کوچینگ برای مستندسازی دانش کارکنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدی جمشیدی دانا در نخستین جلسه پیاده سازی یکپارچه سیستم مدیریت دانش که با حضور مدیران و روسای ستادی و همچنین مدیران مناطق عملیاتی انتقال گاز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، به ضرورت اجرای مدیریت دانش در سازمان پرداخت و اظهار داشت: جلوگیری از اتلاف سرمایه های فکری، افزایش خلاقیت، نوآوری و انگیزه کارکنان و افزایش بهره وری و اثربخشی از جمله اهداف سیستم مدیریت دانش است.

وی با اشاره به فرهنگ سازی و آمادگی شرکت انتقال گاز ایران جهت پیاده سازی این سیستم، گفت: می‌بایست با تشکیل کارگروه و کمیته های تخصصی، سفیران دانش، دوره‌های آموزشی، بازدید و جلسات حضوری در ستاد و مناطق عملیاتی نسبت به جاری سازی سیستم یکپارچه مدیریت دانش در سازمان اقدام کرد.

جمشیدی‌دانا گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، اجرای سیستم مدیریت دانش در هشت گام و طی مدت 20 ماه در شرکت انتقال گاز ایران پیاده سازی می‌شود.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در پایان، تصریح کرد: امیدوارم با تدوین استراتژی و طراحی چرخه مدیریت، درس آموخته‌ها و توانمندسازی کارکنان، گامی موثر در بهبود حل مسائل سازمان برداریم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/26 - ١٢:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 4456
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: