صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در تجلیل از گازبان های نمونه :

نیروهای گازبان به عنوان نمایندگان تاثیر گذار شرکت گاز در سطح جامعه هستند

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی در تجلیل از گازبان های نمونه شرکت گفت: پرسنل گازبانی به عنوان نمایندگان تاثیر گذار شرکت گاز در سطح جامعه شناخته می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،سید محمود هاشمی در خصوص عملکرد نیروهای گازبان شرکت گاز استان خراسان جنوبی در سیل کم سابقه شهریور ماه در اکثر مناطق استان اظهار کرد: در این سیل دو روستای بخش مرکزی بیرجند دچار آسیب شدند که منجر به قطعی گاز آنان شد که با تلاش شبانه روزی اکیپ های امداد و تعمیرات و همراهی جدی گازبان ها، جریان گاز این روستاها در کمترین زمان ممکن برقرار شد.

وی افزود: پس از وقوع کم سابقه سیلاب شهریور ماه سال جاری در برخی از روستاهای بیرجند، اکیپ های امداد و تعمیرات اداره گاز بیرجند، در کوتاه ترین زمان ممکن در روستاهای سیل زده اکبر آباد بهدان، نوفرست، خراشاد، کوچ و کلاته حاجی رضا برای بررسی موارد و خسارت های احتمالی مستقر شدند.

هاشمی ضمن اشاره به اهمیت و نگاه ویژه به نیروی انسانی در مجموعه شرکت گاز استان خراسان جنوبی افزود: تمامی پرسنل شرکت گاز خراسان جنوبی به عنوان مهمترین سرمایه شرکت تلقی می شوند و در همین راستا، پرسنل گازبانی نیز به عنوان نمایندگان تاثیر گذار شرکت گاز در سطح جامعه شناخته می شوند.

وی افزود: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی و روحیه بالای تیم های تعمیرات و امداد با همراهی گازبان ها، در کمترین زمان ممکن گاز سه روستای اکبرآباد بهدان، کلاته حاجی رضا و کوچ وصل شد.

هاشمی ضمن تقدیر از فعالیت گازبان های این روستاها در مواجه با سیل افزود: تلاش جدی این عزیزان در رفع مشکلات به وجود آمده یک فعالیت جهادی و احساس مسئولیت جدی اجتماعی بوده که شایسته تقدیر است.

شایان ذکر است با اهدای لوحی از خدمات و فعالیت های عوامل متعهد و دلسوز گازبانی در مقابله با بحران سیل اخیر تقدیر به عمل آمد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/02 - ١٣:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 359