صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با حضور معاون افتای رییس جمهور؛

گواهینامه ایزو 27001 به مجتمع گاز پارس جنوبی اعطا شد

در بيست و دومين سالروز تاسيس مجتمع گاز پارس جنوبي و با حضور معاون افتاي رياست جمهوري گواهينامه ايزو 27001 به مجتمع گاز پارس جنوبي اعطا شد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران در جلسه ای که به مناسبت تأسیس مجتمع گاز پارس جنوبی در محل این شرکت با حضور معاون افتای رئیس جمهور، مدیر فناوری اطلاعات شرکت ملی گاز ایران، نماینده افتای ریاست جمهوری در استان بوشهر، معاون مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی و سایر مدیران این مجتمع برگزار شد، گواهینامه ایزو 27001 به این شرکت اعطا شد.

حسین شمشیری، معاون مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در این جلسه اظهار داشت: 22 سال از تأسیس این مجتمع عظیم گازی می گذرد و همواره با افتخار و در راستای توسعه و پایداری در صنعت گاز فعالیت داشته است.

وی با بیان اینکه در دنیای امروز اطلاعات سرمایه اصلی هر سازمانی است، گفت: خوشبختانه در این خصوص استانداردهایی تدوین شده و مجتمع گاز پارس جنوبی با توجه به اهمیت این موضوع پیاده سازی این استانداردها را در دستور کار قرار داده و امروز از معدود شرکت هایی است که موفق به کسب این گواهینامه می شود.

شمشیری افزود: فعالیت های لازم برای دریافت گواهینامه ایزو 27001  یا گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات از سال 96 در چهار فاز در مجتمع آغاز شده است. 

وی گفت: فاز اول این فعالیت در ستاد مجتمع آغاز و در فاز دوم برای 5 پالایشگاه سایت یک نیز فعالیت لازم برای دریافت گواهینامه انجام شد که گواهینامه فازهای یک و دو توسط معاونت محترم افتای رییس جمهور به مجتمع گاز پارس جنوبی اهدا شد.

شمشیری در ادامه اظهار داشت: برای سایر پالایشگاه ها و بخش ها فعالیت لازم برای اخذ گواهینامه در دو فاز دیگر ادامه می یابد و در فاز 3 پالایشگاه های سایت دو و در فاز 4 پالایشگاه های جدید، شهرک های مسکونی و تأسیسات پشتیبانی گواهینامه ایزو 27001 را دریافت خواهند کرد. 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/29 - ١٤:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 349