صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی:

گازرسانی به صنایع باعث جهش تولید می شود

در راستای تحقق شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید، اجرای انشعاب جهت گازرسانی به فاز2 کارخانه کاشی فرزاد انجام شد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: عملیات برش خط فولادی 16 اینچ بیرجند به خوسف،  نصب سه راهی و اخذ انشعاب جهت ایستگاه کاشی فرزاد از محل خط 16 اینچ با موفقیت اجرا شد.

سید محمود هاشمی افزود: با توجه به اهمیت گازرسانی به واحدهای صنعتی اکیپ گازرسانی به صنایع شرکت گاز استان با همکاری واحد تعمیرات و بهره برداری شرکت و نیز همکاران منطقه 4 عملیات انتقال گاز به محل اعزام شدند و پس از استقرار و بررسی میدانی نسبت به اجرای این پروژه اقدام کردند.

وی افزود: پس از انجام عملیات و با توجه به نیاز واحدهای صنعتی و تولیدی با پیگیری و اقدامات انجام شده توسط کارکنان خدوم شرکت گاز، جریان گاز واحدهای صنعتی و تولیدی واقع در مسیر بیرجند- خوسف زودتر از موعد مقرر برقرار شد.

هاشمی گازرسانی به صنایع را اقدامی عملی مبنی بر تحقق شعار مقام معظم رهبری دانست و افزود: گازرسانی به صنایع باعث جهش تولید می شود و این امر کاهش مهاجرت، ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصاد را به همراه دارد.

وی در ادامه گفت: در سال گذشته شرکت گاز خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه نخست از لحاظ تعداد واحدهای صنعتی مشمول مصوبه شورای اقتصاد و همچنین کسب رتبه دوم از لحاظ میزان شبکه اجرا شده تا ورودی واحدهای صنعتی و تولیدی در بین شرکت های گاز استانی در سطح کشور شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی ضمن اشاره به بهره مندی 1492 واحد صنعتی و تولیدی استان از نعمت گاز طبیعی افزود: امیدواریم در صورت عدم وجود موانع و تامین به موقع منابع مالی تا پایان امسال بیش از 200 واحد صنعتی و تولیدی در خراسان جنوبی به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شوند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/29 - ١٤:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 290