صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

گازرسانی به 86 روستای استان اردبیل تا پایان سالجاری

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از بهره مندی 86 روستای استان از نعمت گاز طبیعی تا پایان سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس اسماعیلی با اعلام این خبر افزود: عملیات گازرسانی به این روستاها علیرغم برودت هوا و شرایط جوی نامساعد در سطح استان هم اکنون با سرعت در حال انجام است و با بهره برداری از آنها، اهالی 86 روستای استان اردبیل از نعمت گاز خانگی برخوردار خواهند شد.

وی با اشاره به برخورداری 95 درصدی خانوار روستایی از گاز طبیعی در سطح استان اردبیل گفت: ان شاءالله با بهره برداری از پروژه های در دست اجرا، میزان برخورداری خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی به 98 درصد می رسد.

این مقام مسئول در ادامه از عزم همگانی مسئولین استانی و شهرستانی در تحقق استان سبز در حوزه گازرسانی خبر داد و افزود: در برخی از پروژه های در دست اجرا، پاره ای از مشکلات احصا شده که با همکاری مسئولین سایر دستگاه ها و همکاری مردم منطقه برای رفع این مشکلات برنامه ریزی های لازم انجام شده است.

اسماعیلی افزود: در پروژه های اجرایی شهرستان خلخال که 22 روستای این شهرستان را شامل می شود، با اجرای شبکه گازرسانی به این روستاها که بیشتر آنها در مناطق صعب العبور و برف گیر قرار دارند، ان شاء الله در آینده ای نزدیک مشکل تأمین سوخت زمستانی روستاییان منطقه رفع می شود.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/03 - ١٢:٣٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 231