صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران:

برخورداری از صلاحیت حرفه ای در شرکت انتقال گاز امری ضروری است

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در جمع مدیران و روسای آموزش مناطق دهگانه، بحث صلاحیت حرفه‌ای و توانمندسازی نیروهای شاغل را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدی جمشیدی دانا، در این جلسه که از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، بر استقرار نظام صلاحیت حرفه‎ای در سطح شرکت انتقال گاز ایران تأکید کرد و گفت: از آن جایی که عامل محرک توسعه، وابسته به نیروی انسانی ماهر و متخصص است، صلاحیت حرفه‌ای و ارتقای مهارت شاغلین، نقشی مهم در بالا بردن بهره‌وری هر صنعت دارد.

جمشیدی دانا افزود: با ظهور فناوری‌های نوین و راهبردی در دنیا، زمینه پیدایش و توسعه آن در کشور ما نیز به شدت احساس می‌شود. توسعه این فناوری‌ها مستلزم دسترسی به نیروهای زبده و مجرب در زمینه نصب و راه‌اندازی، تعمیر، نگهداری، تولید و توسعه ماشین آلات می باشد.

وی در پایان، ضمن تشکر از روسا و متولیان قطب‌های آموزشی مناطق دهگانه شرکت انتقال گاز، حمایت و مشارکت کلیه واحدها در راستای گسترش و ارتقاء فرهنگ آموزش، انتقال دانش و مهارت، استفاده از روش‌های نوین یادگیری و یاددهی فعال را مورد تاکید قرار داده، همت همگانی و بهره مندی از خرد جمعی را در تهیه پکیج صلاحیت حرفه‌ای، تا پابان سال جاری خواستار شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/07 - ١٢:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1081