صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

اقدامات و ابتکارات چشمگیر شرکت پالایش گاز سرخون قشم در خصوص ساخت توربین گازی

در چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با عرض اندام و اقتدار متخصصان و کارشناسان جوان، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در عرصه صنعت نفت و گاز کشور به خودکفایی رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدحسین نوروزی، مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با بیان این مطلب، افزود: با همت متخصصان و کارکنان باتجریه و توانمند این شرکت و با همکاری سازندگان داخلی و نیز با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی، در سال جهش تولید، پروژه های عظیمی برای اولین بار در سطح ملی و در بخش ساخت و تولید تجهیزات تاسیسات پالایشگاه گاز سرخون و قشم رقم خورده است.

وی ادامه داد: تبلور خودباوری و بومی سازی دانش فنی کارکنان این شرکت در جبهه اقتصاد و تولید پایدار داخل به جهت رسیدن به قله های خودکفایی در راستای تحقق اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل در سطح ملی به جهت خدمت رسانی به مردم، بوده و هست.

نوروزی با بیان این که طی سال‌های اخیر، اقدامات و ابتکارات منحصر به فردی بالاخص در خصوص پروژه عظیم ساخت توربین گازی، انجام شده، گفت: در این راستا، با چنین اقدام و ابتکاراتی، صرفه جویی چشمگیری برای نخستین بار در صنعت نفت و گاز کشور توسط متخصصان و کارشناسان توانمند داخلی در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در پایان اظهار داشت: انجام این  اقدامات ارزشمند نتیجه حمایت پالایشگاه گاز سرخون از توانمندی و دستاوردهای سازندگان داخلی در زمینه تامین قطعات و اتکا به دانش نخبگان و متخصصان با تجربه در بخش های مختلف بوده که توانسته ما را به مرز خودکفایی رسانده و برگ افتخار دیگری در عملکرد صنعت گران و جهادگران این مرز و بوم در خطه جنوب کشور بر این کتاب زرین بیفزاید.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/02 - ١٢:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 785
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: