صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

در پاییز و زمستان صورت پذیرفت؛

ارائه بیش از 2 میلیون و 540 هزار خدمت از سوی شرکت گاز استان گیلان

شرکت گاز استان گیلان با ارائه کلیه خدمات حضوری و غیرحضوری و ثبت بیش از 2 میلیون و 540 هزار خدمت در پاییز و زمستان امسال توانسته است موجبات رضایتمندی مشترکین گاز را فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: این خدمات از راه های دفاتر پیشخوان، حضور در ادارات، سایت اینترنتی، نرم افزار موبایلی و تلفن گویا به مشترکین ارائه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گسترش درگاه های ارائه خدمات الکترونیک به مردم را ضروری دانست و گفت: با شیوع بیماری کرونا در استان، این شرکت کلیه خدمات مرتبط با گاز را به صورت الكترونيكي و غیرحضوری به مشترکین محترم ارائه می کند و در همین راستا در پاییز و زمستان امسال بیش از یک میلیون و 520 هزار خدمت از طریق سایت، نرم افزار موبایلی و تلفن گویا به ثبت رسیده است.

وی همچنین با اشاره به افزایش روزافزون استفاده از تلفن های هوشمند توسط مردم، تصریح کرد: شرکت گاز استان گیلان با ساخت، اصلاح و به روزرسانی مستمر نرم افزار موبایلی (اپلیکیشن) خود و پاسخگویی به انجام بالغ بر 500 هزار خدمت در مدت کمتر از 6 ماه توانسته است به نیازهای مشترکین محترم پاسخ دهد.

اکبر با بیان این موضوع، اظهار داشت: مشترکین محترم می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت گاز استان گیلان به آدرس www.nigc-gl.ir و یا  از طریق اپلیکیشن بازار نسبت به دریافت نرم افزار خدمات گاز گیلان اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان کرد: به جهت اهمیت ویژه موضوع خدمت رسانی به مردم، گزارش خدمات ارائه شده به مشترکین در بخش های دفاتر پیشخوان، حضوری و الكترونيكي بصورت ماهیانه دریافت و مورد تحلیل و پایش قرار گرفته و نسبت به شناسایی مشکلات و رفع هرچه سریع تر آنها اقدام لازم صورت می گیرد.

وی در خاتمه، بار دیگر از مردم و مشترکین گاز درخواست کرد تا حتی الامکان از حضور در ادارات گاز خودداری کرده و خدمات مورد نیاز خود را از طریق غیرحضوری به ثبت رسانند تا با این کار ضمن جلوگیری از گسترش کرونا، در وقت و هزینه صرفه جویی شود.

 

منبع : روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/04 - ١٣:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 702
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: