صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم:

ضرورت برگزاری دوره های آموزشی در جهت افزایش بار علمی و تخصصی کارکنان

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی به جهت تاثیر آن در افزایش بار علمی و تخصصی کارکنان این مجموعه در بخش های مختلف عملیاتی و ستادی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد حسین نوروزی گفت: شایسته است بخش اعظم سرمایه گذاری ها معطوف به حوزه آموزش، توانمندسازی و تربیت نیروی انسانی کارآمد بعنوان سرمایه اصلی سازمان شود.

نوروزی بیان کرد: توجه به امر آموزش کارکنان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و توانایی آنان را در انجام وظایف محوله،افزایش سطح کارایی و رسیدن به اهداف سازمان تسهیل می کند.

وی با اشاره به تلاش های مسئولین و همکاران مجموعه واحد آموزش، تصریح کرد: طی برنامه ریزی ها و نیازسنجی انجام شده ، این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون علیرغم شیوع ویروس کرونا و محدودیت های موجود با همکاری و همیاری واحدهای مربوطه دوره های آموزشی مناسب را حسب تقویم آموزشی و نیاز واحدها به منظور افزایش سطح علمی و مهارتی کارکنان به صورت حضوری و مجازی اجرا کند که برای سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

نوروزی با اشاره به اینکه شرکت پالایش گاز سرخون و قشم همواره در بخش آموزش و تربیت نیروی انسانی کارآمد در سطح صنعت گاز کشور پیشرو بوده، گفت: این شرکت با تعامل با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی دوره های آموزشی مختلفی را با استفاده از اساتید مجرب برای تمامی کارکنان برگزار کرده است.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش سرخون و قشم

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/05 - ١١:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 707
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: