صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

جهش گازرسانی؛ رویکرد شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در سال ۹۹

تکمیل پروژه های در حال اجرا و جهش در گازرسانی به صنایع و مناطق بی بهره از گاز طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری، راهبرد اصلی شرکت گاز این استان در سال ۹۹ است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیامک حیدری، مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری با بیان این مطلب، گفت: سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده و شرکت گاز استان نیز در راستای تحقق این شعار، گازرسانی به مناطق محروم و همچنین صنایع را به عنوان برنامه امسال خود مورد توجه جدی قرار داده است.

وی با بیان این که جهش تولید به زمینه سازی نیاز دارد و یکی از زمینه ها تامین انرژی فعالیت های تولیدی است، افزود: راهبرد جهش گازرسانی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری بر این اساس است که با فراهم آوردن انرژی و سوخت مورد نیاز کارگاه ها و کارخانه های تولیدی به شکل پایدار و ارزان، گامی در راستای جان بخشیدن به واحدهای تولیدی و کمک به رونق تولید بردارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تحقق شعار جهش تولید، نتایج ارزشمندی همچون بالارفتن اشتغال زایی، تولید ثروت، بهبود شاخصه های اقتصادی کشور و پیشرفت اقتصادی مبتنی بر تقویت توان داخلی و کاهش وابستگی به مناسبات اقتصادی بین المللی و همچنین بالا رفتن تاب آوری در مقابل تحریم های ظالمانه را به همراه خواهد داشت.

حیدری همچنین تاکید کرد: بر این اساس و طبق برنامه، در تلاشیم با تامین انرژی واحدهای صنعتی و جهش در زمینه گازرسانی به صنایع، زمینه رونق تولید، توسعه و گسترش واحدهای تولیدی را فراهم کنیم.

وی اظهار کرد: هم اینک نیز سوخت ۲۵ شهرک صنعتی استان از طریق گاز طبیعی تامین می شود و بیش از ۱۰۷۷ واحد صنعتی و مصارف عمده، انرژی خود را از این محل تامین می کنند.

حیدری افزود: علاوه بر رویکردی که در راستای تحقق شعار سال اتخاذ شده، اتمام پروژه های نیمه تمام گازرسانی نیز در دست اجراست و در کنار آن در صدد هستیم گازرسانی به مناطق روستایی و بی بهره از این نعمت خدادادی را نیز با سرعت انجام دهیم.

وی سال ۹۸ را برای شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری سال خوبی به لحاظ دستاورد برآورد کرد و گفت: همواره بر آن هستیم که سال به سال با جدیت بیشتر و همچنین ارزیابی نقاط قوت و قابل قبول بهبود نسبت به سال پیش از آن، بهره وری بالایی در خدمت رسانی داشته باشیم و عملکرد بهتری را بر جا بگذاریم که خوشبختانه این روند بهبود در سال‌های اخیر همواره سیر صعودی داشته و امسال هم، با همه توان برای حفظ روند رو به رشد پیشرفت شرکت در توسعه خدمات رسانی به مردم به طور شبانه روزی تلاش خواهیم کرد.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/06 - ١٣:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 688
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: