صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

شركت گاز استان كردستان موفق به دريافت 8 گواهينامه ايزو شد

امروزه، ابزار های مدیریتی مختلفی مورد استفاده سازمان ها قرار مي گيرد و سيستم هاي نوين مديريتي توانسته دیدگاه جامعی از سازمان ها ارائه داده که به کمک آن، می توان مشخص کرد چگونه روش های مختلفي را در مدیریت سازمان، ترکیب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، احمد فعله‌گری، مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان با بیان این مطلب، اظهار داشت: در همین راستا، شرکت گاز استان در ادامه مسير تعالي سازماني، موفق به دريافت 8 گواهينامه ايزو شد.

وی ادامه داد: می توان از این استانداردها بر اساس نیاز و عملکرد سازمان برای توسعه تعالی پایدار در سازمان ها، استفاده کرد؛ چراکه سازمان‌های عالی برای رسیدن به بالاترین سطح رضایت ذينفعان بطور مستمر در تلاش هستند.

فعله‌گری توضیح داد: این گواهینامه ها به مدیران، کارمندان و ذينفعان هر سازمان اجازه می دهد تا روابط تاثیرگذار بین خود، سازمان، وظایف و نتایج شان را به خوبی درک کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان يكي از نقاط قوت سازمان ها را خودارزيابي ذكر كرد و گفت: استقرار سيستم هاي مديريتي در سازمان ها می توانند رویکرد خودارزیابی را اجرایی کرده و نقاط قابل بهبود خود را شناسایی و در كل عملكردي بهتر ارائه دهند.

وي خاطر نشان كرد: مديريت كيفيت در سازمان ها  از جنبه‌های حیاتی ارتقای عملكردي هر سازمان است. توجه به این مهم باعث می‌شود که، ضمن فعال سازي پتانسيل هاي بارز به بهبودهای بلندمدت سازماني دست يافت.

فعله گري نقشه تعالي سازماني را بسيار مهم دانست و اضافه كرد : شركت گاز استان كردستان طي مسير نقشه تعالي شركت موفق به دريافت گواهينامه‌هاي:ISO90001.2015 - ISO140001.2015 - ISO450001.2018 - ISO50001.2018 -ISO31000.2018 -HSEMS -ISO10002 .2019 -ISO10004.2019 شده است .

مديرعامل شركت گاز استان كردستان ارتباط برون سازماني با ذي نفعان را مهم واساسي دانست و اظهار داشت: در راستاي تسهيل گري الزامات ISO10002 .2019 ، شركت گاز استان كردستان اقدام به استقرار نرم افزار CRM کرده و ذينفعان مي توانند با استفاده از درگاه هاي ورودي الكترونيكي، نسبت به ثبت و پيگيري شكايات، نظرات و درخواست‌هاي خود اقدام کنند .

وی در پايان سخنان خود، نظرات و پيشنهادات ذينفعان براي ارتقاء خدمات را لازم و ضروري ذكر كرد و بيان داشت: به جهت استفاده از نظرات ذي نفعان در راستاي اجراي الزامات ISO10004.2019  شركت گاز استان كردستان با بكارگيري مشاوران حرفه اي در حوزه نظرسنجي از ذي نفعان بر اساس نظام نامه جامع شركت ملي گاز نسبت به جمع آوري نظرات آنان اقدام کرده و پس از تحليل داده ها و شناسايي نقاط قابل بهبود و  اقدام هاي  اصلاحي، جهت بهبود مستمر شركت به سوي مديريت بهره وري سوق دهند .    

 

 

منبع: روابط عمومي شركت گاز استان كردستان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/06 - ١٣:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 702
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: