صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدير عامل شركت گاز استان كردستان؛

استان كردستان در سال جاري بيش از 21 هزار مشترك جديد گاز طبيعي جذب كرده است

گازرسانی کار ساده‌ای نیست و عمليات گازرساني به شهرها و روستاها با برنامه‌ریزی مدون و دقیق انجام می‌شود و به خصوص در مناطق كوهستاني و صعب العبور استان كردستان برنامه ريزي براي گازرساني بخش روستايي با مشقت و سختي فراوان روبرو است.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، احمد فعله گري مدیر عامل شركت گاز استان كردستان گفت : مردم در هر روستای کوچک و بزرگی درخواست اصلي شان از شرکت‌های گاز استانی اين است كه گاز را زودتر به روستاهای سخت‌گذر و دورافتاده برسانند و استان كردستان با دارا بودن كوه هاي سر به فلك كشيده، رودخانه هاي خروشان و مسيرهاي پر شيب و داراي پيچ هاي خطرناك، كار گازرساني را دوچندان سخت و طاقت فرسا مي کند.

وي افزود: اگر وضعيت جغرافياي و انجام عمليات گازرساني در مسيرهاي پر فراز و نشيب را پشت سر بگذاريم، كوتاه بودن فصل كار نيز يكي از مشكلات پيش روي كاركنان شركت گاز استان كردستان در بخش اجراي پروژه هاست كه به علت طولاني بودن فصل سرما معمولا فصل كار از اوايل خرداد شروع و تا پايان آبان ماه ادامه دارد و باعث مي شود پيمانكاران اجرايي با بكارگيري نيروهاي اجراي در حجم زياد با سرعت بيشتري عمليات گازرساني را به پايان برسانند.

فعله گري يادآور شد: با تمام اين اوصاف در سال جاري تا پايان بهمن ماه تعداد 21 هزار و 117 اشتراك جديد در استان كردستان جذب شده كه 11 هزار و 841 مورد در شهرها و 9 هزار و 276 مورد در روستاها اتفاق افتاده است.

مدير عامل شركت گاز استان كردستان در پايان سخنانش با تاكيد به اهميت اشتراك پذيري مشتركين بخش مسكوني در مسير افزايش رفاه عمومي بيان كرد : در بهمن ماه تعداد 956 مشترك در شهرها و 876 مورد اشتراك جديد در سطح روستاها صورت گرفته است.

 

 

منبع: روابط عمومي شركت گاز استان كردستان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/12 - ١٤:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 494
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: