صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز:

خشنودي ما، جلب رضايت مردم است

مديرمنطقه 8 عمليات انتقال گاز در ديدار مردمي، رسیدگی به مشكلات و درخواست های مردمی را زمینه بهبود مستمر خدمات رسانی و جلب رضايت مردم دانست.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدائي، در ديدار مردمي محدوده اراضي شادآباد تبريز كه با حضور فرماندار و نماينده مردم تبريز، آذرشهر و اسكو برگزار شد، گفت: ارتقای كيفيت ارائه خدمات به مردم راهكاري سازنده در سير صعودي رضايتمندي مردم است.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، ضمن تشريح مقررات مربوط به حريم ايمني خطوط لوله گاز، یکی از برنامه‌های استراتژیک این منطقه را، حل مشكلات و پاسخگویی سریع و شفاف به درخواست‌های مردمي عنوان کرد و افزود: خطوط انتقال گاز بعنوان سرمايه ملي و شاهرگهاي حياتي انرژي بوده و جلوگيري از تجاوز به حريم خطوط لوله، پايداري انتقال اين انرژي پاك و  امنيت و آسايش ساكنين جوار خطوط انتقال گاز را تضمين مي کند.

خدايي ادامه داد: هدف از انجام دیدارهای حضوری، مستقیم و چهره به چهره با مردم و مسئولين، بررسی موارد مرتبط در حوزه حريم ايمني انتقال گاز و رفع مشكلات مردم بوده تا در این راستا بتوانیم در چارچوب قوانین اقدامات لازم را در جهت رفع مشكلات بكار گيريم.

وي با تاكيد بر اينكه ملاقات عمومي مردم با مسئولان روند خدمت رساني را تسهيل مي كند، اظهار داشت: كاهش مشكلات ساكنين همجوار با خطوط انتقال گاز اعم از صنعتي و غير صنعتي و همچنين حمايت از توليد كنندگان، عمليات تعويض كلاس خطوط لوله 48 اينچ زنجان/ تبريز و 30 اينچ سراب/ تبريز در محدوده اراضي شادآباد با اخذ مجوز از مبادي ذيربط جهت تامين ايمني ساكنين در برنامه كاري منطقه 8 عمليات انتقال گاز قرار دارد كه اين امر تعامل و همكاري سازمانها، نهادها و شركتهاي حقيقي و حقوقي را مي طلبد.

به گفته مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، اطمینان از ایمنی خطوط انتقال گاز و تاسیسات تقویت فشار، مهم ترین بخش فعالیت مناطق عملیاتی به شمار می آید و با توجه به اهمیت این موضوع، خطوط انتقال گاز همه ساله مورد بررسی و بازبینی های های فنی قرار می گیرند.

 

منبع: روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/12 - ١٤:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 527
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: