صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران خبر داد:

ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز در جامعه دانش‌آموزی

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، اقدامات این شرکت در راستای ترویج و توسعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در جامعه دانش‌آموزی را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی در این رابطه عنوان کرد: سال گذشته، در پی عقد تفاهم‌نامه با سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش ‌و پرورش، مقرر شد در راستای ترویج و توسعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در جامعه دانش آموزی، شرکت گاز استان در تولید محتوای آموزشی در قالب مطلب، انیمیشن و پوستر با این سازمان همکاری و همراهی کند.

وی در ادامه بیان کرد: تصویر پویش یک درجه کمتر که برای اولین بار (در میان شرکت‌های گاز استانی توسط روابط عمومی شرکت گاز استان تهران مطرح شد) بر پشت جلد مجلات رشد در 3 گروه سنی کودک، نوآموز و دانش آموز چاپ شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران به خرید بیش از 7000 جلد مجله رشد و توزیع آن در نقاط کم برخوردار کشور اشاره کرد و افزود: پخش انیمیشن‌های سریالی اسرافی و انصافی در جشنواره بین‌المللی فیلم رشد و تهیه خوراک آموزشی با رویکرد مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی برای محتوای داخلی مجلات رشد سراسر کشور، از جمله اقداماتی است که شرکت گاز استان تهران برای سال تحصیلی 99-1400 به آن‌ها جامه عمل خواهد پوشید.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان تهران

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/24 - ١١:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 388
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: