صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

انجام تست غربالگری کرونا از کارکنان شرکت گاز زنجان

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: در راستای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا، با پیگیری های صورت گرفته با مرکز بهداشت شهرستان زنجان؛ انجام تست کرونا از کارکنان شرکت گاز استان زنجان به صورت رَپید تست یا تست سریع انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، موسی احمدلو با اعلام این خبر، گفت: با توجه به قرار گرفتن استان زنجان در وضعیت قرمز و حاد کرونایی و به منظور حفظ سلامتی کارکنان و اطمینان خاطر از کار در محیطی سالم و بی خطر و تشخیص بهنگام این بیماری، تست کرونا برای کارکنان شاغل در شهرستان های قرمز زنجان، ابهر و خرمدره، توسط کارشناسان آزمایشگاه تخصصی مرکز بهداشت شهرستان زنجان، در حال انجام است.

وی با بیان اینکه آزمایش کرونای کارکنان شرکت گاز استان زنجان رایگان است؛ افزود: نتیجه تست کرونای برخی از کارکنان در گاز شهرستان زنجان مثبت اعلام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه از روزهای ابتدایی مواجه با این ویروس خطرناک، اقدامات پیشگیرانه و مراقبتی خود را آغاز کرده ایم، اعلام کرد: استفاده از دستگاه‌های تب‌سنج و مایع ضدعفونی‌کننده دست، در ورودی ساختمان‌های شرکت به منظور اندازه‌گیری درجه حرارت بدن کارکنان و مراجعین در رأس این امور قرار دارد.

احمدلو با اشاره به اینکه شرکت گاز استان زنجان مطابق با دستورالعمل‌های اجرایی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، اقدامات گسترده‌ای را در حوزه‌های ضدعفونی کردن محوطه‌ها و فضاها و همچنین توزیع اقلام مورد نیاز اعم از ماسک، مواد ضدعفونی کننده و غیره انجام داده است؛ افزود: طبق مصوبات قرارگاه عملیاتی مدیریت کرونای این شرکت مقرر شد در راستای عملیاتی کردن بخشنامه اعلامی از سازمان اداری و استخدامی کشور؛ نسبت به کاهش حضور همکاران تا سقف 50 درصد اقدام شود؛ مشروط بر اینکه خللی در ارائه خدمات ضروری بوجود نیاید.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه آماده باش همه نیروها، نظارت همزمان واحدهای HSE و منابع انسانی در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و ...، ازجمله مصوبات قرارگاه عملیاتی مدیریت کرونای شرکت گاز استان زنجان است؛ گفت: کاهش کلیه جلسات در حد ضرورت به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، هماهنگی با مرکز بهداشت شهرستان های استان برای حضور در شرکت برای انجام تست غربالگری و ...، از دیگر مصوبات این جلسه است.

وی در پایان، اظهار داشت: تمام تلاش ما و کارکنان خدماتی- رفاهی در این جهت است که بتوانیم تا حد امکان، آرامش لازم برای همکاران ایجاد کرده تا در محیطی آرام‌تر به ارائه خدمات خود بپردازند.  

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/24 - ١٢:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 409
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: