صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

فرمانده نيروي انتظامي خراسان رضوي در بازديد از شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد تاكيد كرد؛

رونق توليد، پويايي اقتصاد منطقه، نتيجه اجراي مسئوليت اجتماعي پالايشگاه خانگيران در سرخس

فعاليت شبانه روزي تلاشگران عرصه جهاد، ايثار، از خود گذشتگي، رشادت، اخلاص و نوآوري در توليد گاز طبيعي و خدمت رساني به هموطنان استان‌هاي خطه شمال و شمال شرق كشور، ستودني است.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، سردار محمد كاظم تقوي فرمانده نيروي انتظامي خراسان رضوي که به همراه مسئولين نظامي و انتظامي استان از واحدهاي عملياتي شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد بازديد و از نزديك در جريان روند توليد انرژي و فعاليت هاي اين مجتمع گازي قرار گرفت، با بیان این مطلب، اظهار داشت: پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد يك مجتمع توليدي و صنعتي و استراتژيك در استان خراسان رضوي است كه بدون تعطيلي و توقف، با مجاهدت مهندسان و همت والا در جبهه اقتصاد و توليد به هموطنان خدمت رساني مي کند.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: در شرايطي كه تحريم‌هاي ظالمانه دشمنان، اقتصاد كشور را با مشكل مواجه كرده، زحمات شبانه روزي كاركنان، مهندسين و متخصصين صنعت در اين خطه مرزي و حوزه تامين انرژي باعث شده است که در زمستان، انرژي پايدار گاز طبيعي گرمابخش منازل هموطنان باشد.

سردار تقوي بيان داشت: يگان هاي نظامي و انتظامي و مرزباني مستقر در شرق كشور همراه جهادگران عرصه توليد انرژي تلاش خواهند کرد تا امنيت اين نقطه مرزي بيش از پيش تامين گردد تا بار ديگر با همراهي يكديگر، شاهد شكست دشمنان نظام در عرصه اقتصاد باشيم.

فرمانده نيروي انتظامي خراسان رضوي همچنين به فعاليت هاي مسئوليت هاي اجتماعي شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد در شهرستان سرخس اشاره و تاكيد كرد: مجموعه فعاليت هاي اقتصادي پالايشگاه خانگيران در حوزه هاي توزيعي و خدماتي، توانمندسازي شركت هاي محلي، حمايت از كسب و كارهاي نوپا و شركت هاي دانش بنيان تا به امروز رونق توليد، پويايي اقتصاد، اميد به افزايش فعاليت هاي اقتصادي و جلوگيري از مهاجرت را بدنبال داشته و مردم منطقه از خدمات خيرخواهانه اين شركت بهره مند شده اند.

وي تاكيد كرد: اجراي مسئوليت هاي اجتماعي پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد ضمن توسعه رفاه اجتماعي، زمينه ساز كاهش جرائم و بيكاري در سرخس شده است.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/06 - ١٢:٥٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 277