صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

شفافیت و پاسخگویی؛ از ارکان اصلی ارتقاء سلامت اداری در پالایشگاه سرخون و قشم

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از ارتقای 20 درصدي ميانگين امتياز سلامت اداري و مقابله با فساد این شركت در ميان رتبه بندي شركت‌هاي تابعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملي گاز ايران، محمدحسین نوروزی، ضمن اعلام اين خبر، گفت: اساس کار و وظیفه اصلی مجموعه سلامت اداری در سطح صنعت نفت و گاز کشور، نظارت بر عملکردها و پیشگیری از بروز فساد می‌باشد که این موضوع در روند پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه‌های سازمان نقشی اساسی دارد و به عنوان یکی از مهم‌ترین گزینه‌های رشد و پیشرفت تلقی می‌شود.

وي افزود: رويكرد اساسی در ارزيابي سلامت اداری نظارت بر فرآیندهای مختلف عملکردی شرکت از طریق پایش شاخص‌های؛ آموزش، قانون گرایی، شفافیت، پاسخگویی، شایسته سالاری، انضباط اداری و مالی، الگوی مصرف و بهره‌وری، استقرار و توسعه سامانه‌های الکترونیکی و نظارت و کنترل داخلی در راستای بهبود این فرآیندها است.

نوروزی در پايان اظهار داشت: برنامه‌ریزی کمیته سلامت اداری و همچنین تلاش مجموعه کارکنان این شرکت همواره در راستای ارتقاء سطح سلامت اداری بوده و به دنبال آن شرکت پالایش گاز سرخون و قشم طی برنامه مدون با همت و درایت روز افزون در جهت ترویج و توسعه این امر مهم، گام‌های مهمي برداشته است.

 

                                                         منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/07 - ١٢:٣٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 284