صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم تاكيد كرد:

ضرورت نظارت بر حسن اجرای الزامات ایمنی در تعمیرات اساسی

نظارت بر حسن اجرای الزامات ایمنی در تعمیرات اساسی واحدهاي مختلف شركت يك ضرورت است و اين كار بايد با كيفيت بالا انجام شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مديرعامل شركت پالايش گازفجرجم در نشست هفتگي خود با سرپرستان شركت با اشاره به اهميت رعايت الزامات ايمني، گفت: رسيدن ساعات كاركرد بدون حادثه شركت به رقم بيش از 10 ميليون تا مهرماه 99 نشان دهنده اهتمام جدي واحد HSE و مجموعه كاركنان شركت به الزامات ايمني است.

عبدالصمد نجفي با اشاره به بازنگری مستندات مربوط به شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک، تصريح كرد: شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک، هسته اصلی در برقراری محیطی ایمن و دستیابی به اهداف غایی ایمنی بوده و خوشبختانه این مهم با اهتمام هر چه بیشتر کارشناسان ایمنی بازنگری شده و در دسترس واحدهای مختلف قرار گرفته است.

وي بررسی حوادث و علل ریشه ای آن را از اقدامات مهم واحد HSE شركت دانست وگفت: تمامی حوادث از سال 1397 مورد بررسی قرار گرفتند و حوادث به انواع مختلف طبقه بندی شده و همچنین علت ریشه ای کلیه حوادث بررسی و تلاش مي شود پرتکرار ترین عوامل ریشه ای شناسایی شده و رفع شود.

نجفي بازرسي های دوره ای ايمني و مميزي پروانه هاي انجام كار را مورد تاكيد قرار داد و اظهار داشت: انجام مميزي پروانه هاي انجام كار بايد به صورت روزانه و گزارش گيري آن نيز بصورت ماهيانه در دستور كار قرار گيرد.

وي يادآور شد: خوشبختانه تعميرات اساسي در شركت پالايش گازفجرجم بدون هر گونه حادثه رو به پايان بوده و اين شركت با ايمني بالا،آماده توليد حداكثري در زمستان پيش رو است.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گازفجرجم

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/26 - ١٢:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 485