صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رونمایی از کتاب الکترونیک گنجینه خاطرات ایثارگران شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران

هم زمان با روز بسیج از کتاب الکترونیک با عنوان "عطر ایثار" مشتمل بر مصاحبه با ایثارگران شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، به مناسبت گرامیداشت روز بسیج طی مراسمی از کتاب الکترونیک با عنوان "عطر ایثار" که به همت روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران تألیف شده، با حضور بهرام صلواتی مدیرعامل، مهدی مقیمی ابیانه مدیر منابع انسانی، یدالله رحمانی رییس بسیج و گزینش شرکت ملی گاز ایران، حسین غضنفری نماینده ایثارگران شرکت ملی گاز ایران، علی اکبر نصرتی رییس دفتر مدیرعامل، بهمن کرمی رییس روابط عمومی و محمد عرفاتی رییس ایثارگران در محل سالن جلسات ساختمان پنجم رونمایی شد.

صلواتی در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران گفت: یاد شهدا و ایثارگران یادبود ارزش های انسانی است و گرامیداشت آنان تجلیل از برترین خصال بشری و باعث تداوم حرکت انقلاب و پاسداری از ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و زنده نگه داشتن نام آن ها، وظیفه انسانی و ملی است .

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران افزود: شناساندن همه جانبه ایثارگران بر نسل حاضر از موضوعات مهم مد نظر مسئولین است و با توجه به اهمیت موضوع، یکی از برنامه های تغییرناپذیر و مستمر اینجانب، حضور در بین خانواده بزرگ ایثارگران و جانبازان و نشست ها و شنود و گفت های صمیمانه با خانواده معزز شهیدان و جانبازان به پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت است .

یدالله رحمانی رییس بسیج شرکت ملی گاز ایران نیز ضمن قدردانی از تألیف کتاب با موضوع ایثارگران، گنجینه خاطرات رزمندگان را ارزشمند توصیف کرد و شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران را پیشران در ثبت و ضبط خاطرات ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل حاضر دانست .

وی گفت: دفاع مقدس حرکت و شکوه خاصی داشت و در مورد شهدا و ایثارگران هر چقدر کار شود، باز کم است .

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/08 - ١٤:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 707
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: