صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مديرعامل شركت انتقال گاز ایران:

تغيير و تحول مي تواند موجب پويايي و بهبود فرآيند كاري باشد

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در آيين تکریم و معارفه رؤسا و سرپرستان جديد در بخش‌های مختلف شركت انتقال گاز ايران، تغييرات سازماني را زمينه پويايي و بهبود فرآيند كاري سازمان برشمرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، مهدي جمشيدي‌دانا، در اين آيين كه بصورت مجازي و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، ضمن تاكيد بر همدلي و تعامل كاركنان در امورات سازماني گفت: تغيير و تحول در سازمان‌ها باعث پويايي، تزريق انرژي جديد و برنامه هاي نو براي رسيدن به اهداف تعالي سازماني مي شود.

وی تغيير و تحول در سازمان‌ها را جزو مؤلفه‌هاي اجتناب ناپذير دانست و افزود: تغییرات رده هاي مختلف سازماني، یکی از ملزومات هر سازمان پویا و فعالی است که موجب تحرک و پویایی بیشتر می شود .

جمشیدی‌دانا استفاده از تجربه ديگران را، آسان‌ترين روش يادگيري دانست و تصريح کرد: اميدوارم با استفاده از تجربيات، نظرات و راهکارهای سازنده نیروهای توانمند، بتوانيم در ارایه خدمات ارزنده تر به هموطنانمان پيشگام بوده و به نحو شايسته‌اي در چرخه اقتصادي سهيم شويم.

مديرعامل شركت انتقال گاز ايران ادامه داد: همدلي، همياري و همكاري بايد به شكل اصولي و پيوسته برقرار و تبادل تجربه، همواره مد نظر قرارگيرد تا اين همفكري و همگرايي زمينه اي براي افزايش بهره وري و ارتقاي سازماني باشد.

گفتني است، در ادامه اين آيين، طی احکامی جداگانه از طرف مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، محمدرضا فخرايي، بعنوان مشاور مديرعامل و سرپرست مديريت توسعه منابع انساني، حسن شيخ ايمانپور، بعنوان مشاور مديرعامل، غلامرضا خوانساري، بعنوان رئيس پژوهش و فناوري، حسین محمدی، بعنوان رییس امور بازرسی فنی و محمدرضا بخشعليزاده، بعنوان سرپرست روابط عمومي شرکت انتقال گاز ایران منصوب شدند.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/18 - ١٢:١٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 623
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: