صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران:

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی؛ پلی برای تامین نیازهای حوزه پالایشگاهی

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از اهمیت بسیار زیادی برای تامین نیازهای صنعت گاز، به ویژه در حوزه پالایشگاهی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مسعود زردویان مدیرهماهنگی و نظارت برتولید شرکت ملی گاز ایران، در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار داشت: ما همواره در این نمایشگاه ها به جستجوی تامین نیازهای مان از شرکت‌های سازنده داخلی هستیم که در همین راستا در سال‌های گذشته خوشبختانه اقدامات بسیار ارزشمندی انجام شده و بخش عمده ای از نیازهای صنعت گاز را از داخل کشور تامین کرده ایم.

وی ادامه داد: البته در مواردی هم توافق هایی انجام شده و ما موفق شدیم تفاهم نامه ها و قراردادهایی را در این زمینه امضا کنیم.

زردویان در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: ما همین جا اعلام می‌کنیم اگر شرکت دانش بنیان یا هر شرکت تولیدی دیگری آمادگی تولید یا ارائه خدمات را در صنعت گاز و پالایشگاه های گاز دارند، به ما مراجعه کنند تا ان شاءالله بتوانیم همکاری مناسبی با یکدیگر داشته باشیم.

مدیرهماهنگی و نظارت برتولید شرکت ملی گاز ایران در پایان، در خصوص تولید و شرایط تولید در حال حاضر، گفت: اکنون شرایط تولید ما در یکی از بهترین شرایط عملیاتی قرار داشته و خوشبختانه با حداکثر توان در بالاترین ظرفیت تولید در حال خدمت رسانی به مردم عزیزمان هستیم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/05 - ١٣:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1876
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: