صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رییس HSE شرکت ملی گاز ایران:

شرکت ملی گاز ایران در مسیر توسعه پایدار با اتکا به توان داخلی، گام های موثری برداشته است

شرکت ملی گاز ایران در مسیر توسعه پایدار با توجه ویژه به محیط زیست، جامعه و اقتصاد کشور و با اتکا به توان داخلی، گام های موثری برداشته که شاید در ۱۰ سال گذشته، بی سابقه بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا بهمن نیا، رییس HSE شرکت ملی گاز ایران، در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار داشت: من این مساله را با برپایی این نمایشگاه که شعار کالا و خدمات ایرانی را با خود یدک می کشد، به فال نیک می‌گیرم و بدون اغراق باید بگویم که نقش تولیدکنندگان داخلی و بحث خودکفایی و توجه ویژه به حرکت پرشتاب سازندگان و شرکت های توانمند داخلی باعث شده که الان می توانیم با اطمینان بگوییم، شرکت ملی گاز ایران به اهداف بسیار بالایی در مسیر توسعه دست یافته است.

وی ادامه داد: با توجه به توانمندسازی در بخش نیروی انسانی و تولید داخل، اکنون باور این که تولیدکنندگان داخلی می توانند یار همیشگی این صنعت در مسیر توسعه، باشند، امکان پذیر است.

بهمن نیا در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: شرکت ملی گاز ایران کارنامه قابل قبولی در این زمینه داشته؛ با توجه اقدامات پیشگیرانه خوبی که انجام داده  به ویژه در  بخش های عملیاتی ما امسال علیرغم وجود شرایط کرونا، خوشبختانه با انجام تعمیرات اساسی به موقع و انجام کلیه فعالیت های پیشگیرانه برای زمستان سرد امسال آماده شدیم.

رییس HSE شرکت ملی گاز ایران در پایان با بیان این که در بحث کووید 19 هم  با توجه ویژه به دستوالعمل ها و روش های اجرایی مصوب از سوی ستاد پیشگیری ویروس کرونا، توانستیم خوشبختانه روند بسیار کنترل شده ای را در این زمینه داشته باشیم، گفت: این نشان می دهد که شرکت ملی گاز ایران، توانسته مدیریت خوبی را در این زمینه داشته و به رغم فشارهای ناشی از این بیماری، همچنان تولید پایدار خود را حفظ کند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/05 - ١٥:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1926
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: