صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رییس امور تخصصی بازرگانی شرکت ملی گاز ایران:

شرکت ملی گاز ایران کمترین وابستگی را به کالا های خارجی دارد

شرکت ملی گاز ایران کمترین وابستگی را به کالا های خارجی دارد و این رویداد مهم تنها به واسطه آن است که این شرکت طی دهه های گذشته، سعی بر این داشته تا همیشه بین بخش صنعت و بازرگانی یک وحدت رویه و پیوندی خوب ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمید نجفی، رییس امور تخصصی بازرگانی شرکت ملی گاز ایران در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار داشت: پیامدهای مثبت این تعامل و وحدت رویه هم در بخش داخلی خود شرکت ملی گاز ایران و هم در تعامل و ارتباط با شرکت های صنعتی و بازرگانی خارج از شرکت، خود را به خوبی نشان داده است.

وی ادامه داد: بخش تخصصی بازرگانی شرکت ملی گاز ایران حمایت های بسیار خوبی را در سال‌های اخیر از شرکت های داخلی و دانش بنیان انجام داده و بر همین اساس است که به نظر من، شرکت در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز بهترین فرصت است تا علاوه بر تعامل با این شرکت ها از نزدیک، در شادی ارتقای توان داخلی با هم شریک شویم.

نجفی با بیان این که این نمایشگاه فرصتی است تا سازندگان داخلی با بخش های بازرگانی شرکت های خصوصی و دولتی در ارتباطی مستقیم نیازهای یکدیگر را شناسایی کنند، گفت: باید شناسایی نیازها منجر به افزایش ارتقای توان داخلی و تولید تجهیزاتی شود که ما را از همان میزان کم وابستگی نیز رها سازد.

وی در پایان، تصریح کرد: امیدوارم این نمایشگاه همانند سال های قبل، پلی برای ارتباط بیشتر میان سازندگان داخلی و شرکت ملی گاز ایران باشد تا آینده ای بهتر و روشن تر برای این صنعت رقم بخورد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/05 - ١٩:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1970
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: