صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران:

تلاش کارکنان انتقال گاز در راستای رضایت مردم است

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، با اشاره به حاکمیت موج سوم سرما، عموم مردم را به مشارکت همگانی و مصرف بهینه گاز طبیعی فراخواند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدی جمشیدی دانا در مراسم معارفه سرپرست جدید منطقه سه عملیات انتقال گاز با بیان اینکه انتقال روزانه 840 میلیون متر مکعب گاز در تاریخ کشور بی سابقه بوده و نشان از درایت، هوشیاری و تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت ملی گاز ایران دارد، گفت: رضایت قلبی مردم موجب غرور ماست و اگر کارکنان شرکت انتقال گاز برای مردم کمتر شناخته شده اند، اما همین که با تمام توان در جهت آسایش و گرمابخشی خانه و کاشانه شهروندان سهیم هستیم، به خود می بالیم.

جمشیدی دانا، بر همت، دانش و تخصص نیروی انسانی در سازمان تأکید کرد و بیان داشت: امروزه کارکنان شرکت انتقال گاز در سخت ترین شرایط آب و هوایی که در بعضی از نقاط کشور منفی 20 درجه را تجربه کرده اند، در انتقال انرژی پاک به مبادی مصرف در تلاشند، از این رو قدردانی از زحمات این عزیزان کمترین ارزش گذاری به ایثار و فداکاری آنهاست.

وی با اشاره به خدمات چندین ساله حیدرعلی صادقپور مدیر اسبق منطقه سه عملیات انتقال گاز، نیروی انسانی را سرمایه سازمان دانست و اضافه کرد: این عزیزان ماحصل فعالیت و آموزش‌های چندین ساله است که علاوه بر هزینه‌، عمر گرانبهای انسانی را به خود صرف کرده است، بنابراین شایسته است تجارب و اندوخته های پیشکسوتان را الگویی برای رسیدن به توسعه پایدار قرار دهیم.

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران در این مراسم، ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای حیدرعلی صادقپور مدیر اسبق منطقه، رسول داوودی نژاد را به عنوان سرپرست جدید منطقه سه عملیات انتقال گاز منصوب کرد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/06 - ١١:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1773
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: