صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیرمهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران:

شرکت ملی گاز ایران در زمینه همکاری با صنایع داخلی از شرکت های پیشتاز است

به رغم مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا که تمام دنیا را درگیر کرده، بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، خوشبختانه با استقبال بسیار خوب سازندگان و تولیدکنندگان داخلی روبرو شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید کشاورز مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران، در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار کرد: شرکت ملی گاز ایران همیشه از صنایع داخلی حمایت کرده و توانسته بسیاری از نیازها و تجهیزات مورد نیاز خود را بومی سازی کند که امیدوارم این حمایت تداوم داشته باشد.

وی در ادامه سخنان خود، به کارهای صورت گرفته در این مدیریت پرداخت و افزود: یکی از نکاتی که امسال در مدیریت مهندسی ساختار صورت پذیرفت بحث ارزیابی عملکرد شرکت‌های تابعه بود که با نظر مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران نهایی شد.

به گفته کشاورز، هم اکنون این مهم در مرحله تدوین سامانه ای است که شرکت ها بتوانند ارتباط مستقیمی با آن داشته باشند و اطلاعات خود را بر اساس محورهای مشخص شده، ارزیابی کنند تا در انتهای سال و هنگام برگزاری مجامع، پس از ارزیابی نهایی، تقدیم آنان شود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/06 - ١٩:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2014
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: