صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

رونمایی از نخستین خودرو امداد و نجات مدیریت بحران در شرکت گاز استان کرمان

در روز ایمنی و آتش نشانی با حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان کرمان از خودرو امداد و نجات مدیریت بحران این شرکت رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملي گاز ايران، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان، در آیین رونمایی از خودروی امداد و نجات مدیریت بحران شرکت ضمن اشاره به اینکه کرمان استانی حادثه خیز است و باید همه در راستای مقابله با حوادث طبیعی خود را آماده کنند، بر لزوم آمادگی همیشگی برای مقابله با شرایط اضطراری و بحران های احتمالی و استفاده بهینه از منابع مالی و تجهیزاتی موجود تاکید کرد.

منوچهر فلاح به خصوصیات فیزیکی این خودرو اشاره و بیان کرد: خودرو امداد و نجات مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان، مجهز به تجهیزاتی از قبیل: موتور برق، پمپ باد، دستگاه جوش، برج نوری و سایر تجهیزات، امدادی شامل: گریس پمپ، دستگاه جوش، جعبه ابزار و تعمیراتی شامل: تجهیزات مورد نیاز ایستگاه ها، خطوط شبکه تغذیه، توزیع، انشعاب، حوضچه و تجهيزات ایمنی شامل: کپسول گاز و هوا، سه پایه امداد، گازسنج، بلومن، کپسول اطفاء حریق و همچنین: دارای طراحی طبقه بندی در مجموعه کابین ایسوزو ۶ تن و سیستم های هشدار و بلندگو است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ضمن اشاره به اینکه در سال‌های اخیر اقدامات خوبی در زمینه مدیریت بحران صورت گرفته است، افزود: در سال 98 بیش از  دو هزار و 300 کیلومتر و در 6 ماهه نخست سال جاری بیش از 800 کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع در سطح استان بدون هیچ حادثه خاصی اجرا شده که نشان از رعایت مسائل ایمنی توسط کارکنان و پیمانکاران دارد.

فلاح در پایان به برنامه آتی این شرکت در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل اشاره کرد و افزود: به زودی خودرو بحران مخابرات آماده می شود و ساخت کانکس چرخ دار با تمام تجهیزات را در برنامه کاری داریم تا در زمان بحران با آرامش بیشتری بتوان شرایط را مدیریت کرد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/12 - ١٤:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 473