صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

رونمایی از خودرو مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمانشاه

با حضور سالاری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه، از خودرو مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمانشاه رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیروس شهبازی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در این خصوص، ضمن تبریک روز آتش نشانی و ایمنی، توضیح داد: اولویت کار در مجموعه وزارت نفت و شرکت گاز بحث ایمنی می باشد و نظر به پشت سرگذاشتن بحران‌ها وحوادث طی چند سال اخیر از جمله زلزله، سیل و غیره و کسب تجربیات جدید، ضرورت طراحی و تجهیز خودرو بحران به منظور خدمت رسانی به موقع و مطلوب به هم استانی ها احساس شد.

وی ادامه داد: لذا با تلاش و همت همکاران، اولین خودرو 8 تنی مدیریت بحران در سطح استان و شرکت ملی گاز ایران طراحی و به تمام ابزارهای مورد نیاز تجهیز وآماده خدمت رسانی به هم استانی ها شده است.

شهبازی افزود: ارزش واقعی خودرو مدیریت بحران گاز استان به قیمت امروز 22میلیارد ریال می باشد که تمامی ابزارهای مورد نیاز زمان بحران شامل 72 قلم از جمله ابزارهای حفاری، هوابرش، دستگاه جوشکاری و دستگاه تنفسی، موتور برق و دستگاه اتان سنج و برج روشنایی با قابلیت ارتقاع به برج مخابراتی و ... را داراست.

سالاری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه نیز، ضمن تشکر از خدمات ارزنده همکاران شرکت گاز استان کرمانشاه و نقش خوب و تأثیرگذار مجموعه گاز استان در زمان بحران‌های گذشته، طی بازدید از خودرو مدیریت بحران، عنوان کرد: خودرو مورد نظر برای شرایط خاص در زمان بحران ارزشمند می باشد و می تواند الگوی خوبی برای استان و کشور باشد و بدین ترتیب، ما می توانیم با به کار گیری چنین تجهیزاتی در زمان بحران، جهت حفظ جان شهروندان و مردم عزیز به موقع عمل کنیم .

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/13 - ١٢:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 402