صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

پیشرفت 81 درصدی پروژه گازرسانی به دو شهر باقیمانده استان ایلام

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام به همراه مدیران اجرایی و ستادی شرکت از فازهای مختلف پروژه گازرسانی به شهرهای پهله و میمه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عباس شمس اللهی، مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام در بازدید میدانی از پروژه های گازرسانی به شهرهای میمه و پهله گفت: این دو شهر، شهرهای باقیمانده استان هستند که فاقد گاز بوده و عملیات اجرایی گازرسانی به آنها با حضور 8 پیمانکار فعال در دست اجرا است.

وی اظهار داشت: عملیات گازرسانی به شهرهای مذکور از سال 1397 شروع شده و علیرغم توپوگرافی خشن کوهستانی ، صعب العبور بودن مسیر خط تغذیه و نوسانات شدید قیمت کالاهای اجرائی پروژه، هم اکنون با پیشرفت مجموعاً 81 درصدی در حال اجرا است.

شمس اللهی تصریح کرد: طول خط تغذیه مذکور 83 کیلومتر بوده که 60 کیلومتر از سخت ترین مسیرهای آن بصورت کامل اجرا و لوله گذاری شده و اجرای بقیه پروژه در حال مسیر سازی و جوشکاری است.

وی افزود: به منظور تسریع در گازرسانی به این شهرها و روستاهای آن همزمان با اجرای خط تغذیه، تاکنون 200 کیلومتر شبکه توزیع شهری و روستایی و نیز 1000 انشعاب با حضور 2 پیمانکار فعال اجرا شده است.

شمس اللهی گفت: برای اجرای کامل خط تغذیه و شبکه توزیع و انشعابات این پروژه بالغ بر 400 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است و ان شاالله تا پایان سال جاری پرونده گازرسانی به شهرهای استان بسته خواهد شد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/19 - ١٣:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 438