صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی خبر داد:

نصب بیش از 21 هزار انشعاب گاز در خراسان شمالی در 6 ماه نخست سال جاري

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی از برخورداری 100 درصدی جمعیت شهری و 99/7 روستایی استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن رضا میربلوکی مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی در خصوص میزان اشتراک پذیری گفت: از ابتدای سال جاري تا پایان شهریورماه،  13 هزار مورد اشتراک پذیری جدید صورت گرفته که 6 هزار اشتراک آن، شهری و 7 هزار اشتراک آن نیز روستایی است.

وی ادامه داد: شركت گاز استان خراسان شمالی در 6 ماه نخست سال جاري توانست 21 هزار و دویست و بیست انشعاب گاز را در مناطق مختلف استان نصب کند.

میربلوکی با اشاره به اجرای حدود 23 هزار و 176 کیلومتر شبکه توزیع گاز، ادامه داد: از این آمار، چهارده هزار و 287 کیلومتر در بخش روستایی و هشت هزار و 889 کیلومتر شبکه نیز در بخش شهری قرار دارد.

وی با بیان اینکه تعداد مشترکین استان بیش از 325 هزار مشترک است، اذعان کرد: در راستای کمک به مناطق کمتر برخوردار، در سال های اخیر گازرسانی به مناطق سخت گذر و صعب العبور در برنامه کاری این شرکت قرار گرفته و در حال حاضر، شركت گاز استان خراسان شمالی با وجود حركت به سمت كيفي سازي خدمات، گازرساني به روستاهاي باقيمانده را وظيفه مهم خود دانسته و براي تحقق آن تلاش مي‌کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان شمالی در پایان، با اشاره به افزایش تعداد مشترکین گاز در استان و به تبع آن افزایش میزان مصرف، از مردم فهیم استان درخواست کرد تا با صرفه جویی و استفاده از پوشش مناسب در فصل زمستان امکان بهره مندی پایدار از گاز طبیعی را برای تمامی مشترکین عزیز فراهم سازند.

گفتنی است، استان خراسان شمالی دارای 325 هزار و 414 مشترک گاز طبیعی است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/19 - ١٣:٠٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 467