صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

سرپرست شرکت گاز استان گلستان:

مشكلي در توزیع گاز متوازن و پایدار در سطح استان گلستان وجود ندارد

خوشبختانه با انجام تمهيدات لازم و فراهم شدن زيرساخت‌هاي ضروري و اقدامات پیشگیرانه خوبي كه در شرکت گاز استان گلستان صورت پذیرفته، مشكلي در توزیع گاز متوازن و پایدار در سطح استان وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی طالبی، سرپرست شرکت گاز استان گلستان، در جلسه با مدیر منطقه۹ عملیات انتقال گاز ایران که با هدف تبادل نظر در خصوص آمادگی برای ورود به فصل سرما و توزیع متوازن و پایدار گاز در سطح استان، برگزار شده بود، با بیان این مطلب، اظهار داشت: همراهی و همکاری دستگاه‌های مرتبط (دیسپچینگ- شرکت انتقال و مناطق عملیاتی)، در این زمینه بی‌نظیر است و همه شرايط برای ایام سرد مهیا مي باشد.

وی ادامه داد: براي مواجهه با بحران احتمالي نيز كليه منابع و تجهيزات مورد نياز، پيش‌بيني و فراهم شده و تمامی همکاران  شركت برای عملیات در محدوده فعالیت و استان‌های معین نيز جهت خدمات رسانی مطلوب در آمادگي كامل بسر مي برند و لازم است تمرین‌هایی نیز در قالب مانور صورت پذیرد.

مقدم بیگلریان، مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز نیز در ادامه، ضمن تبریک به علی طالبی در سمت جدید خود، با وی در خصوص موضوع تامین و استمرار پایدار جریان گاز با فشار مناسب، شناخت نقاط ریسک، آسیب پذیر و بحرانی و پوشش آنها و پیگیری سناریویی مشترک در این زمینه، به بحث و تبادل نظر پرداخت.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/19 - ١٣:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 448