صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

برگزاری بیش از 17300 نفرساعت آموزش در شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری

شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری در راستای دانش افزایی و بهبود سطح اثربخشی کارکنان، در ده ماهه سالجاری، 17300 نفرساعت دوره آموزشی برگزار کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیامک حیدری، مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر، گفت: از این تعداد، 261 نفر از كاركنان با حضور در 40 عنوان مختلف تخصصي و عمومي، آموزش هاي لازم را دريافت کرده اند.

وی با بیان اینکه اهمیت بحث آموزش و تجهیز نیروی انسانی برهیچکس پوشیده نیست و علی رغم شرایط ویژه موجود و شیوع ویروس کرونا، نباید از این موضوع غافل شد، افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری اقدام به برگزاری دوره های آموزشی غیر حضوری به صورت خودخوان، آنلاین و آفلاین کرده است .

مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهميت آموزش كاركنان در مسير شغلي خود در راستای متناسب ساختن دانش، مهارت و بينش خود با نيازهايِ شغليِ مورد تصدي و استفاده از ظرفيت موجود در سامانه آموزش مجازي شركت ملي گاز ایران كه در آن دوره های آموزشی بارگذاری شده و به صورت فصلي براي كاركنان برگزار مي شود را از ديگر اقدامات انجام شده توسط اين واحد عنوان كرد.

حیدری به برگزاری دوره حضوری آموزش کاربردی GIS که در مرکز آموزش فنی و حرفه ای و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار شد، اشاره کرد و گفت: در این دوره با هدف کسب مهارت های فنی و کاربردی ، حدود 200 نفر ساعت آموزش و نیز دوره هایی نظیر دوره آموزش تعمیرات پیشگیرانه PM و دوره های تیم سازی، تکنیک‌های ارزیابی و سازماندهی و دوره مختص همکاران خانم ها تحت عنوان «دوره توانمندسازی اجتماعی و فردی زنان در صنعت نفت» برگزار شده است.

رئیس آموزش شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری نیز افزود: علیرغم شیوع ویروس کرونا، عملکرد آموزش نسبت به مدت مشابه سال گذشته نه تنها کاهش نیافته بلکه حدود 6 درصد نیز افزایش داشته، لذا این واحد با اجرای غیر حضوری دوره ها، روند آموزش و دانش افزایی پرسنل را بصورت مستمر ادامه می دهد.

اختر در ادامه افزود: واحد آموزش نهایت بهره برداری از دوره های مجازی شرکت ملی گاز ایران را با توجه به نیاز شغلی همکاران کرده است .

وی در پایان برگزاری دوره های آموزش مجازی بدون محدودیت فیزیکی، صرفه جویی در زمان و هزینه، حذف محدودیت مکان، بهبود عملکرد، بهره وری بیشتر و فراهم آوردن فرصت به روزآوری دانش را به عنوان مهمترین ویژگی‌های دوره های آموزش مجازی نام برد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/01 - ١٤:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 222
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: