صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

شروع به‌کار رسمی اولین واحد استانی بهینه سازی مصرف گاز طبیعی در خراسان رضوی

اولین واحد بهینه سازی مصرف گازطبیعی در استان ها با انتصاب سرپرست واحد بهینه سازی مصرف گاز در شرکت گاز استان خراسان رضوی بصورت رسمی شروع به‌کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در پی مصوبه شورای اقتصاد در زمینه مدیریت و کاهش مصرف و جلوگیری از هدر رفت گاز طبیعی در ساختمان ها و نیز موافقت وزیر نفت با ایجاد واحد بهینه سازی مصرف گاز طبیعی در ساختار سازمانی شرکت های گاز استانی، اولین واحد بهینه سازی مصرف گاز طبیعی در استان ها با انتصاب سرپرست واحد بهینه سازی مصرف گاز در شرکت گاز خراسان رضوی فعالیت خود را به‌صورت رسمی آغاز کرد.

در همین راستا، مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی طی حکمی حمیدرضا افشون را به عنوان سرپرست بهینه سازی مصرف گاز طبیعی این شرکت منصوب کرد. پیش از این مباحث مربوط به بهینه سازی بصورت متمرکز در شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در تهران دنبال می شد.

طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری یک از طرح های حوزه بهینه سازی است که در مهرماه امسال توسط معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران رونمایی شده است. با ایجاد واحد بهینه سازی مصرف گاز در شرکت‌های گاز استانی، برنامه های مربوطه با سرعت و گسترش بیشتری پیگیری و دنبال خواهد شد.

مشترکین محترم مسکونی یا تجاری گاز طبیعی دارای موتورخانه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و  برخورداری از خدمات رایگان طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ها به نشانی اینترنتی شرکت ملی گاز به آدرس  www.nigc.ir  مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۱۸۹۴ تماس حاصل فرمایند.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/01 - ١٤:١٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 411
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: