صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان تاکید کرد:

تاثیر دوره‌های آموزشی در افزایش سطح علمی و مهارتی کارکنان شرکت گاز استان گلستان

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی و تاثیر آن در افزایش سطح علمی و مهارتی کارکنان در تحقق اهداف شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی طالبی با اعلام این خبر، گفت: شایسته است بخش اعظم سرمایه گذاری ها معطوف به حوزه آموزش و توانمندسازی و تربیت نیروی انسانی كارآمد بعنوان سرمایه اصلی هر سازمانی  باشد.  

طالبی افزود: توجه به امر آموزش کارکنان از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و توانایی آنان را در انجام وظایف محوله، افزایش سطح كارایی و رسیدن به اهداف سازمان تسهیل می کند.

وی با تشکر از تلاش مسئول وکارکنان واحد آموزش شرکت تصریح کرد: طی برنامه‌ریزی‌ها و نیازسنجی انجام شده، این شرکت در 9 ماهه سال 99 نیز علیرغم شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های موجود و عدم تامین سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز برای برگزاری دوره‌ها بصورت مجازی، توانسته با همیاری و مساعدت امورمالی و پشتیبانی و واحد فناوری اطلاعات، دوره‌های آموزشی مناسبی  را حسب تقویم آموزشی و نیاز واحدها به منظور افزایش سطح علمی و مهارتی کارکنان با همکاری مراکز دانشگاهی و فنی و حرفه ای استان بصورت حضوری و مجازی اجرا کند که این برنامه برای سال جاری نیز ادامه خواهد داشت. 

 مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با تشریح جزئیات دوره های آموزشی برگزار شده در شرکت، گفت: در 9 ماهه سال جاری، این واحد معادل 31 هزار و 812 نفر ساعت دوره های آموزشی (داخل و خارج از شرکت) را برگزار کرده است.

 طالبی تصریح کرد: از مجموع دوره های اشاره شده معادل  15 هزار و 529 نفرساعت برای نیروهای رسمی و به میزان  6 هزار و 967 نفرساعت برای نیروهای قراردادی و 9 هزارو 316 نفرساعت برای نیروهای شرکتی اجرا شد .

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در پایان، گفت: طی برنامه‌ریزی‌های بعمل آمده، جمعاً 53 کلاس آموزشی برای کارکنان برگزار شد که  46 کلاس آموزشی در داخل و 7 کلاس نیز در خارج از شرکت تشکیل شده است .

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/01 - ١٤:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 316
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: