صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

بهره‌برداری ازپروژه‌های گازرسانی در شهرضای اصفهان

بهره برداری ازپروژه های گازرسانی به منطقه صنعتی پرزان و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به شهرک شیخ بهایی شهرستان شهرضا افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، طی مراسمی که باحضور معاون استاندار و مدیرعامل شرکت گاز، فرماندار شهرضا و نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان برگزار شد، امکان گازرسانی به بیش از 14 صنعت  در منطقه صنعتی پرزان فراهم و کلنگ گازرسانی به شهرک شیخ بهایی نیز به زمین خورد.

سید مصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به اینکه بهره مندی تمامی صنایع استان از نعمت گاز طبیعی از اهداف اصلی این شرکت است، گفت: برای گازرسانی به منطقه صنعتی پرزان، بیش از 20 کیلومتر شبکه گذاری انجام و امکان استفاده متقاضیان صنعتی منطقه از نعمت گاز فراهم شده است.

وی با اشاره به میزان مصرف گاز در سطح استان که به طور متوسط سالانه حدود ۲۱میلیارد متر مکعب است، افزود: در حال حاضر تمامی شهرها و ۱۰۶۰ روستا معادل 99.5 درصد جمعیت استان از نعمت گاز برخوردار هستند.

علوی افزود: ۷۰ درصد مصارف گاز در استان اصفهان در واحدهای صنعتی_تولیدی و نیروگاهی، ۲۰ درصد در بخش خانگی، حدود ۵ درصد در بخش سی ان جی و بقیه در بخش های تجاری مصرف می شود.

در ادامه، معاون استاندار در مراسم کلنگ زنی شبکه گذاری شهرک صنعتی شیخ بهائی با تقدیر از تلاش‌های شرکت گاز، بر رعایت الگوی مصرف گاز از سوی مشترکین خانگی و صنعتی تاکید کرد .

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/28 - ١٢:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 890
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: