صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

استاندار یزد:

نقش پررنگ شرکت گاز استان یزد در پایداری جمعیت و مهاجرت معکوس جمعیت روستایی

استاندار یزد با توجه به تعدد اجرای پروژه های گازرسانی در مناطق محروم و دورافتاده، به نقش پررنگ این شرکت در پایداری جمعیت و مهاجرت معکوس جمعیت روستایی اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدعلی طالبی از شرکت گاز به عنوان مجموعه ای پویا و فعال و پیشرو و پیشگام در حوزه خدمات رسانی و انجام فعالیت های اجرایی نام برد و تصریح کرد: شرکت گاز با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم و ایجاد ظرفیت ها و زمینه های پیشرفت، نقش غیرقابل انکاری در توسعه استان ایفا کرده به طوری که نتایج آن در تمامی زمینه ها، چه در حوزه صنعت و خانگی و چه در پایداری جمعیت روستایی و مهاجرت معکوس به روستاها مشهود می باشد.

وی در ادامه، با اشاره به گرمایش منازل و ایجاد رفاه اجتماعی که همواره خواسته بر حق مردم بوده و شرکت گاز نیز به خوبی از عهده پاسخگویی به آن برآمده، نقش گاز طبیعی در بحث سرمایه گذاری را بسیار جدی و اساسی دانست و گفت: این امر از آن روست که توسعه شبکه های گازرسانی به معنای ایجاد یک زیر ساخت مهم مطرح بوده و این موضوع یکی از مواردی است که در دولت تدبیر و امید به خوبی به آن پرداخته شده و خوشبختانه شاهد اثرات مثبت آن در رونق تولید و پیشرفت روزافزون استان و کشور هستیم.

طالبی در بخش دیگری از سخنان خود، به تعدد بهره برداری و کلنگ زنی از پروژه های گازرسانی در سطح استان به ویژه در ایام ا... دهه فجر اشاره کرد و گفت: مجموعه این فعالیت ها نشان می دهد شرکت گاز در حوزه گازرسانی به اقصی نقاط استان و عدالت محوری فعالیت قابل ملاحظه ای داشته و علی رغم مشکلات بودجه ای، جریان سازندگی در این حوزه همچنان با قدرت ادامه دارد.

وی ادامه داد: این امر از طرفی نشان دهنده عزم جدی شرکت گاز استان یزد در راستای خدمات رسانی و توسعه زیرساخت های گازرسانی در سطح استان بوده و از طرف دیگر نشان دهنده توجه دولت خدمتگذار به این مبحث در کنار نگاه ویژه به سایر حوزه ها در سطح کشور دارد.

در ادامه مراسم، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد نیز در سخنانی کوتاه گفت: طی سال های اخیر شرکت گاز استان یزد با اتکا به همت و تلاش کارکنان و مدیریت جهادی و روشنفکرانه خود توانسته به عدد قابل تأمل و افتخار آمیز 99 درصدی در حوزه گازرسانی دست یابد و نام خود را در کشور به عنوان استان سبز  به ثبت برساند.

وی در پایان، اظهار داشت: با توجه به فعالیت های گسترده ای که در تأمین گاز پایدار و همچنین ایجاد زیرساخت های گازرسانی به صنایع در استان صنعتی یزد صورت پذیرفته، امیدواریم در آینده ای نه چندان دور در زمینه گازرسانی به این بخش نیز به عنوان استان سبز شناخته شویم.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان یزد

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/03 - ١٢:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1088
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: