صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

افزایش ثبت نام مشترکان گاز استان آذربایجان ‌غربی در طرح بهینه‌سازی موتورخانه‌ها به ۱۴۶۲ مشترک

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌ غربی گفت: تعداد مشترکان ثبت نام کننده از استان ما در طرح ملی بهینه‌سازی موتورخانه‌ها به ۱۴۶۲ مشترک رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شیخی، با اشاره به اینکه به نسبت جمعیت استان و تعداد مشترکین و به گواه ارقام و اعداد، آذربایجان غربی یکی از استان‌هایی است که بیشترین ثبت نامی را در طرح ملی بهینه‌سازی مصرف موتورخانه‌ها دارد، اظهار کرد: با اجرای اقداماتی مثل شناسایی مشترکان هدف این طرح و توزیع تراکت، تبلیغات شهری و ارسال پیامک به این گروه از مشترکان، آن‌ها را جهت ثبت نام در این طرح ملی و رایگان ترغیب کردیم.

وی، با بیان اینکه ۱۴۶۲ مشترک گاز  استان آذربایجان ‌غربی تاکنون در این طرح ثبت نام کرده‌اند، افزود: تعداد مجریان ثبت نام کننده در این طرح نیز ۳۳۲ نفر بوده که از این تعداد، ۷۵ مجری فعال هستند.

به گفته وی، تاکنون قرار داد اجرای بهینه‌سازی ۱۴۷ موتورخانه منعقد شده است.

شیخی با اشاره به وجود ۱۷ هزار و ۶۰۰ موتورخانه خانگی و تجاری در آذربایجان‌ غربی، ادامه داد: انتظار می‌رود، موتورخانه‌هایی که نسبت به متراژ واحد، پرمصرف هستند، در این طرح ثبت نام کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌ غربی، درباره اینکه چه مشترکان پرمصرفی شامل این طرح می‌شوند، اعلام کرد: مشترکان دارای موتورخانه که میانگین مصرف گاز سالانه آنها طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ بیشتر از ۲۵۰۰ مترمکعب باشد، می‌توانند در این طرح ثبت نام کرده و شامل یارانه تخصیصی برای بهینه‌سازی رایگان موتورخانه‌شان شوند.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان ‌‌غربی

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/04 - ١٣:١٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 658
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: