صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان:

مدیریت مصرف انرژی؛ اقدامی برای جامعه امروز و بازخوردی در آینده

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در جلسه افتتاحیه ششمین دوره ارزیابی جایزه ملی مدیریت انرژی اعلام کرد: صرفه‌جویی در مصرف گاز به عنوان مصداقی از مصرف بهینه انرژی موجب افزایش رونق تولید، ایجاد اشتغال، رفاه حال و آینده هموطنان می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا اعوانی ضمن خیرمقدم به ارزیابان، گفت: استفاده مناسب از انرژی و منابع تأمین آن، متضمن توسعه پایدار در هر جامعه‌ای است.

وی افزود: حفظ منابع با ارزش انرژی و مدیریت صحیح مصرف آن، همواره يكي از دغدغه هاي اصلي دركشورهاي مختلف است.

اعوانی با اشاره به اینکه گاز یک نعمت خدادای است، بیان کرد: مديريت مصرف در درجه اول هزينه‌هاي اقتصادي سبد خانوار را کاهش داده و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی نقش مهم و مؤثری را ايفا می کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان تصریح کرد: هدف از تعریف و اعطای «جایزه ملی مدیریت انرژی»، ترویج استانداردهای سیستم مدیریت انرژی و معیارهای مصرف بهینه انرژی، توسعه فرهنگ دستیابی به اهداف سازمانی با استفاده از مفاهیم مدیریت انرژی و همچنین ایجاد انگیزه و شور و شوق جهت انجام فعالیت است.

در ابتدای این مراسم نیز، سلمان زلفخانی، سرارزیاب تیم ارزیابی ششمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی، گفت: این جایزه براساس ارزیابی عملكرد سازمان‌های متقاضی در حوزه اظهارنامه ارائه شده و نتایج اجرای مدیریت انرژی بر مبنای مدل طراحی شده اعطا می‌گردد.

وی ادامه داد: پس از پایان فرایند ارزیابی، با هدف ایجاد امکان بهبود برای سیستم مدیریت انرژی، گزارش بازخورد از نتایج ارزیابی‌ها كه می‌تواند نقشه راه بهبود سیستم مدیریت انرژی باشد، تدوین و ارائه خواهد شد.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان سمنان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/04 - ١٣:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 694
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: